22 Ekim 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Karşıt burcunuzda ilerleyen savaşçı Mars’tan olumlu etki alıyorsunuz. Çalıştığınız kişilerle güç birliği içinde olacaksınız. Takıldığınız konulara yoğunlaşmak yerine çevrenizdeki olaylara yorum getirmelisiniz.

BOĞA: Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizin ağır bastığı konular gündeme gelecek. Enerjiniz güçlü ve bu özelliğinizi ikili ilişkilerinize de yansıtacaksınız. Partnerinizle yeni bir vizyon geliştireceksiniz.

İKİZLER: Merkür’ün iletişimde size vereceği sıkıntıları görmezden gelmeyin. Aklınıza gelmeyen aksilikler yüzünden gecikme yaşayacaksınız. Başlangıçlar için acele etmemelisiniz. Ani sürprizlere hazır olun.

YENGEÇ: Enerjinizi ortak görüşlerinizle buluşturup özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Yüksek bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Sosyalleşmenin geriye dönüşlerini olumlu bir şekilde göreceksiniz.

ASLAN: Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden fazla önem vereceksiniz. Maddi isteklerinizin ağır basması sonucunda kazançlarınız konusunda farklı araştırmalar içinde olacaksınız.

BAŞAK: Esprili zekanızı yeteneklerinizle birleştirerek etkileyemeyeceğiniz kişi yok. Bugün, girişimci yapınızla dikkat çekecek ve çevrenizden yoğun bir ilgi göreceksiniz. Entelektüel konularda yeni açılımlar söz konusu.

TERAZİ: İnce hesaplar peşindeyken detaylar çok önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay değil. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.

AKREP: Bugün sıra dışı düşüncelere takılıp kalabilirsiniz. Yaratıcılığınız yine ön planda olacak ve fark edileceksiniz. Kendi düşüncelerinizden başka hiç kimseye inanmadığınız için çoğu kez yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz.

YAY: Duygusal bağınızı güçlü tutmalısınız. İletişimdeki başarınızı karşınızdaki kişinin ruhsal durumunu düşünerek hareket etmenize borçlusunuz. Motivasyonunuz çevresel faktörlerle paralel gidiyor.

OĞLAK: İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi daha mantıklı şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Maddi olayları düşünmek zorunda kalacaksınız.

KOVA: Çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve iş birliği içine gireceksiniz. Düşüncelerinizi süzgeçten geçirerek hata yapmak istemiyorsunuz. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda kendinizi zorlamayın.

BALIK: Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda istekli sayılmasınız. Sorulmadıkça konuşmuyor ve bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılıyorsunuz. Partnerinizin önerilerine önem verin. O size güç verecek.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder