22 Kasım 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Üst düzeyde kişilerle görüşmeleriniz olacak ve fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Aile içinde anlaşmazlık konusu olan, aslında kolaylıkla halledilebilecek konuda detaylar ile konuşacaksınız.

BOĞA: Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile aşktan kopmanız öyle kolay değil. Sadece keyifli günler geçirirken bu ilişkinizden çok şey beklememelisiniz. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER: Bu dönem maddi konularda imkanlarınız epey artıyor. Organizasyonlardan küçük paralar kazanabilirsiniz. Çok istediğiniz ve kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirin.

YENGEÇ: Ortaklarınızla birlikte riskli kararlara imza atabilirsiniz. Ani heyecanlara kapıldığınız zaman bir sonraki adımınızda yanılgı içine düşebiliyorsunuz. Bugün, iddiacı yapınızla çevreyle çelişkilisiniz.

ASLAN: Çevrenizdekilerin fikirlerinden yararlanmak istediğiniz bir gün. Değişik düşüncelerden yola çıkarak sonuca yaklaştığınızı görmekten mutlu olacaksınız. Koşullarınızı yeniden yapılandırmalısınız.

BAŞAK: Maddi konuların üstesinden gelebilmek için planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan fırsatlardan faydalanmalısınız. Çevreyle hareket etmelisiniz.

TERAZİ: Ailenizin istekleri karşısında bocalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Enerjinizin üstünde hareket ettiğiniz zaman asabi tavırlar sergiliyorsunuz.

AKREP: Bugün yalnızlık duygunuz çok güçlü ve olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Anlaşılmadığınızı sanıp arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Uzun süredir tanıştığınız biriyle duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

YAY: Bugün iş yaşantınızla ilgili pürüzler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hoşnutsuz durumlar söz konusu. İşinizde gerekli sorumluluk duygusuna sahip olmanıza rağmen zorluk yaşıyorsunuz.

OĞLAK: Hırslarınızın sizi esir almasına izin vermediğinizde kendinizi huzurlu ve rahat hissediyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda başarınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Gücünüzün farkındasınız.

KOVA: Bugün yalnız kalma ihtiyacı içindesiniz. Daha dingin düşünmelisiniz. Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün. Dostlarınızın desteği sayesinde yapmayı planladığınız aktiviteleri yaşama geçirebilirsiniz.

BALIK: Bugün partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızı karıştırabilir. Aranızda sorun haline gelen güven konularını tekrar konuşmalısınız. Fikirlerine önem verdiğinizi ona hissettirip onayını almalısınız.

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder