Filiz Özkol 22 Ocak 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

22 Ocak 2022 günün burç yorumları

KOÇ: İletişim konusunda başarılı çalışmalar içinde olacak ve birçok dostunuzu bir araya getireceksiniz. Orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, seçimleriniz de bu yönde oluyor. Pek çok organizasyona katılabilirsiniz.

BOĞA: Toplumsal başarıya yatkın bir kişiliğiniz var, biliyorsunuz. Gücünüzü gösterecek işlerden hoşlanıyorsunuz. Yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Toplantılarda ilgi üzerinizde olacak.

İKİZLER: Hareketli ve ilginç tavırlarınızı belirginleştirmekten yanasınız. Maddi konularda sınırlarınızı zorlamakta başarılısınız. Görüşeceğiniz kişilere görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve bağlarınızı güçlü tutacaksınız.

YENGEÇ: Karamsarlık size yakışmıyor. Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen samimi olamıyor ve onları kendi içinizde irdeliyorsunuz. Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacaksınız, kazançlarınız artıyor.

ASLAN: Siz gücü seviyor ve partnerinizden de aynı performansı bekliyorsunuz. İletişimde fikir birliği içinde olabilirsiniz. İkiniz de sabit düşündüğünüz için sorunların çıkmasına neden olabiliyorsunuz.

BAŞAK: Bugün, konuşmalarınıza dikkat ediyor ve cümlelerinizi özenle seçiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda yaratıcı ve sosyal yönünüzü ortaya çıkaracak işler peşindesiniz. Duygusal ilişkileriniz sizin için önem teşkil ediyor.

TERAZİ: Aile kavramı önemli. Sevdiklerinizle bir arada olacaksınız. Aranızda renkli konuşmaların da geçeceği özel bir gün sizi bekliyor. Değişim içinde olmaktan son derece memnunsunuz. Renkli ortama ihtiyaç duyuyorsunuz.

AKREP: Maddi konularda araştırmaya yatkın bir yapınız var ve bazı konuları elden geçiriyorsunuz. Para konusuna keskin bir mantıkla yaklaşıyorsunuz ve bugün birçok dostunuzla fikir birliği içinde olabilirsiniz.

YAY: Sabırsız davranıyorsunuz. Partnerinizin fikirlerine saygı gösterin. Egonuz ortaya çıkıyor ve fikirlerinizle fırtınalar estiriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda tartışmaktan vazgeçmelisiniz.

OĞLAK: Dengeli kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla bulunduğunuz ortamda seviliyorsunuz. Bilgilerinizi paylaşmakta farklı davranacaksınız. Birlikte olduğunuz kişileri sahiplenme duygusu içindesiniz.

KOVA: Ani olaylara karşı temkinli siniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. Müdahale etmediğiniz olayların size sağlayacağı avantajların farkındasınız. Akıllı yaklaşımlarınız var.

BALIK: Bugün Neptün’den olumlu etkiler alıyor ve arkadaş çevrenizde yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekiyorsunuz. Dostluk duyguların temelinde geleneksel kurallar çok önemli. Dostlarınızla hasret gidereceksiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder