23 Eylül 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kişisel duygularınız ön plana çıkıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklar gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında gerekli dengeyi kurmalısınız.

BOĞA: Bağımsızlık isteğinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

İKİZLER: Bugün sosyal ilişkilerinize çok daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişisel özelliklerinizi öne çıkaracaksınız. Ve onaylanmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili değişim söz konusu.

YENGEÇ: Duygusal olarak kendiniz iyi hissetmek istiyorsanız özgürlüğünüzden ödün vermeniz gerekiyor. Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz.

ASLAN: Aşk gezegeni Venüs burcunuzda ve duygusal anlamda etkileniyorsunuz. Sezgileriniz istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişmesi mümkün.

BAŞAK: Ay aile evinizde, Merkür ise finans evinizde. İkili ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannedip huzursuzluk çekebilirsiniz. Esnek olmaya çalışın, kendinizi denetlemekten vazgeçin.

TERAZİ: Olaylara yüzeysel bakış açısı getirmek istemediğiniz için kişisel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece farklı olma duygusundan kurtulmanız mümkün değil.

AKREP: Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla şey bekliyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Olayların arkasındaki gerçek nedenler üzerinde durmalısınız.

YAY: Bugün, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Siz çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman keyif almasını bilen birisiniz. Yeni ve sürpriz aşklar için özel bir gün.

OĞLAK: Ailenizin isteklerini çok çabuk hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.

KOVA: Bugün, sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor ama çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımınız ters anlaşılabilir. Kendiniz ifade ederken ikna edici olmalısınız.

BALIK: Maddi konularda sezgilerinizin güçlü olması ideallerinizi ortaya çıkarırken sizi de farklı kılıyor. Hedeflerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. Yollarla ilgili fırsatların gündeme gelmesi söz konusu.

Yazarlarımızdan

31 Ekim 2020, Cumartesi 09:40
31 Ekim 2020, Cumartesi 07:43
Sıradaki haber yükleniyor...
holder