Filiz Özkol 23 Eylül 2020 günlük burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

23 Eylül 2020 günlük burç yorumları

KOÇ: Kişisel duygularınız ön plana çıkıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklar gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında gerekli dengeyi kurmalısınız.

BOĞA: Bağımsızlık isteğinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

İKİZLER: Bugün sosyal ilişkilerinize çok daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişisel özelliklerinizi öne çıkaracaksınız. Ve onaylanmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili değişim söz konusu.

YENGEÇ: Duygusal olarak kendiniz iyi hissetmek istiyorsanız özgürlüğünüzden ödün vermeniz gerekiyor. Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz.

ASLAN: Aşk gezegeni Venüs burcunuzda ve duygusal anlamda etkileniyorsunuz. Sezgileriniz istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişmesi mümkün.

BAŞAK: Ay aile evinizde, Merkür ise finans evinizde. İkili ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannedip huzursuzluk çekebilirsiniz. Esnek olmaya çalışın, kendinizi denetlemekten vazgeçin.

TERAZİ: Olaylara yüzeysel bakış açısı getirmek istemediğiniz için kişisel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece farklı olma duygusundan kurtulmanız mümkün değil.

AKREP: Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla şey bekliyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Olayların arkasındaki gerçek nedenler üzerinde durmalısınız.

YAY: Bugün, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Siz çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman keyif almasını bilen birisiniz. Yeni ve sürpriz aşklar için özel bir gün.

OĞLAK: Ailenizin isteklerini çok çabuk hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.

KOVA: Bugün, sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor ama çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımınız ters anlaşılabilir. Kendiniz ifade ederken ikna edici olmalısınız.

BALIK: Maddi konularda sezgilerinizin güçlü olması ideallerinizi ortaya çıkarırken sizi de farklı kılıyor. Hedeflerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. Yollarla ilgili fırsatların gündeme gelmesi söz konusu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder