24 Ekim 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Değişiminiz çevrenize ilginç gelecek. Sakin ortamları tercih edeceksiniz. Kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı eleştirel yaklaşımda bulunacaksınız. Sağlığınızla ilgilenin.

BOĞA: Ani aşkların gündemde olacağı bir dönem. Bazılarınız uzun yıllar süren arkadaşlıkları için evlilik kararı alacak. Kişiliğiniz önemli biliyorsunuz ama sosyal ilişkilerinizi sağlam tutmayı bilmelisiniz.

İKİZLER: Düşüncelerinizde radikal ve farklı kararlar alacağınız bir gün. Bazı bilgilerinizin destek görmesi, sizin için çok önemli ve yararlı olacak. Görüştüğünüz kişilerle değişik fikir alışverişleri içinde olacaksınız.

YENGEÇ: Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Ama size karşı gelenlere gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor.

ASLAN: Bugün enerjinizin yüksek olmasına rağmen yapmanız gereken işlerinizi yerine getirmiyorsunuz. Bir arkadaş davetine katılabilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz garip yorgunluk nedeniyle herkesten uzak kalmak istiyorsunuz.

BAŞAK: Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak değişik düşünceler yaşayacaksınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Yarım kalan tedavileriniz varsa, ihmal etmeden tamamlayın.

TERAZİ: Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz. Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı. Bugün yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için olayları yargılamak sizi mutsuz edecektir.

AKREP: Her şeyi bu kadar irdelemeseniz, yaşam daha güzel olacak. Herkes, erkesten borç isteyebilir. Ekonomik sorunu olan bir arkadaşınızın isteği sizi üzüyor. Kıskanç olmayan insan yok gibidir. Sizinki de biraz aşırıya kaçıyor.

YAY: Birbirinizi görüp de hiç konuşmadığınız biriyle tanışıp dostluk temelleri atabilirsiniz. Çünkü çok fazla ortak yönünüz olduğunu keşfedeceksiniz. Sevdiğinizden, geleceğe sağlam basan, kararlı adımlar bekliyorsunuz.

OĞLAK: İçeriğini iyice bildiğiniz konularda kimseye söz hakkı vermiyorsunuz. Hatta, bu konuda sözünüzü kesenlere ciddi kızıyorsunuz. Biraz daha toleranslı olun. Bazı konulara şüphe ile yaklaşmanız doğru bir hareket değil.

KOVA: Çevrenizle aranızda gizli bir şekilde devam eden ve bir türlü anlaşamadığınız mülk konusunda çok söz sarf etmeyin. Yanlış anlaşılabilir. Eğer biraz objektif düşünürseniz sevdiğiniz insana hak vereceksiniz.

BALIK: Karşıt evinizdeki aşk gezegeni Venüs’ten yoğun enerji alacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan organizasyonlar önemli olacak. Yüksek hedefleriniz var. Bazılarınız gizli saklı duygular içindesiniz.

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder