24 Ekim 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda birtakım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken ikili ilişkilerinizde zorluk yaşıyorsunuz.

BOĞA: Bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi savunuyorsunuz. Sabit düşünceler içinde olduğunuzda olaylara dar çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı davranmaktan vazgeçin. Bacak ağrılarınız olabilir.

İKİZLER: Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Dostların önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize zaman ayırmalısınız. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün.

YENGEÇ: Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için iş arkadaşlarınızla sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün, hırslı yönlerinizi değişimlerle birleştirmelisiniz. Doğru kişilerle birlikte çalışmak sizi dinlendiriyor.

ASLAN: Bugün, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Duygusal coşkularınızın sizin için zor durumlara neden olmasını istemiyorsanız, zevklerinizle ilgili acil önlemlere başvurmalısınız. Sınırlı yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

BAŞAK: Doğal davranışlarınız çevrenizde takdir toplamanıza neden oluyor. Kimse sizi samimiyetsizlikle suçlayamaz. İş arkadaşlarınızın desteğini arkanızda hissedeceksiniz. Gerekli bilgiler size eksiksiz geliyor.

TERAZİ: Güneş burcunuzda ilerlerken düşündüğünüz konuları pratiğe dökecek ve isteklerinizi gündeme getireceksiniz. Siz kalıcı başarılardan yanasınız. Disiplinli belli bir potansiyeli olan kişileri seviyorsunuz.

AKREP: Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün, istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, cesur davranıyorsunuz.

YAY: İletişim gezegeni Merkür, alacağınız kararlar konusunda önemli aşamalar kaydetmenizi sağlayacak. Hızlı düşüneceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, atılımlarınız için motivasyon sağlayacak.

OĞLAK: Atılımlar için uygun bir gün. Harcama ve yatırımlar için gerekli dengeye sahip olacak ve bazı pürüzlere kesin çözüm getireceksiniz. Yaşadığınız olumsuzluklar karşısında yaptığınız müdahaleler olumlu sonuç veriyor.

KOVA: İletişim gezegeni Merkür’ün hareketi sayesinde uzun süredir problem yaratan işlerinizi gözden geçirme imkanı bulacaksınız. Bugün, iletişim konusunda istediğiniz performansı yakalamanız mümkün değil.

BALIK: Düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Ödün vermeyen yapınızı herkes biliyor ve sorunlarına kesin çözüm getirdiğiniz kişiler her fırsatta sizi savunuyorlar. Tepki almaktan korkmayın.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder