Filiz Özkol 24 Eylül 2020 günlük burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

24 Eylül 2020 günlük burç yorumları

KOÇ: Nedensiz korkularınızı yenmeli ve kişiliğinizi daha çok ortaya koymalısınız. Siz gücü seven birisiniz, liderlik özelliklerinizi pekiştirecek yeni atılımlar peşindesiniz. Bugün sosyal aktiviteleriniz yoğun geçecek.

BOĞA: Ailevi konularda hassas bir yapınız var. Takıntılar yüzünden bocalayabilirsiniz. Değiştirmek istemediğiniz değer yargılarınız nedeniyle çelişkiye düşebilirsiniz. Sorunlardan kaçmayı deneseniz rahatladığınızı göreceksiniz.

İKİZLER: Maddi konularda geri kalmak istemediğiniz için çevre koşullarını zorluyorsunuz. Yolları kapsayan işlerin gündeme gelmesiyle işler hareketlenecek. Enerjinizin güçlü olması bazı hataları da getiriyor.

YENGEÇ: Aileniz ve evinizle ilgili birtakım çalışmalar ön planda olabilir. Gerekli donanıma sahip olmanıza rağmen sizi zorlayan olaylar karşısında çelişkiler yaşayabiliyorsunuz. Bugün sevdiğiniz kişiye karşı daha anlayışlı olmalısınız.

ASLAN: Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Kendinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri.

BAŞAK: Maddi konularda elde ettiklerinizin üstündeki taleplerinizi gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz. Her yönden güçlü konuma gelmek isteyişinizde kendinizi ispat etme duygusu yatıyor. Çevre sizi zorluyor. Rakip tanımıyorsunuz.

TERAZİ: Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz için adeta aşkı çağırıyorsunuz. Yalnız en büyük kusurunuz, hep istediğiniz cümleleri duymak istemeniz. Gereksiz bir alınganlık gösterebilir ve partnerinizi suçlayabilirsiniz.

AKREP: Bazı kişiler tarafından izlenmek size farklı bir hareket kazandıracak ve kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak. Aile bağlarınızın çok güçlü. Bu da onların sorunlarını da yüklenmenize sebep oluyor.

YAY: Güneş burcunuzda olumlu ilerliyor. Bugün kendinizi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. Ortaklıklar ve iş yaşantınızda bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir. Paylaşıma fazla önem vermeniz bazen hata olabilir.

OĞLAK: Bugün Ay’ın bulunduğu konum duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulama yapabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda detaylar üzerinde durmanız güzel.

KOVA: Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel birleştiriyor ve istediğiniz başarıya kolay şekilde yaklaşıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Bazı olaylara kırabilirsiniz.

BALIK: Her türlü ilişkiniz için yoğun bir gün. Takıldığınız konuları çözümlemeden bırakmıyorsunuz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla aranızda yeniden iletişim kurulacak. Sanatsal çalışmalar gündeme geliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder