24 Kasım 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Her şeyiyle ilginç bir gün. Maddi konularda kendinize güveniyor ve harcama konusunda sınır tanımıyorsunuz. Bugün, planladığınız işler için iyi bir bütçeye ihtiyacınız var. Çevrenize iyi niyetle yaklaşıyorsunuz.

BOĞA: Bugün insancıl duygular içindesiniz. Olayları yargılamak yerine temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz.

İKİZLER: İletişimde olumlu olayların gündeme gelme olasılığı bir hayli yüksek. Telefon konuşmaları iş ilişkilerini güçlendirecek. Harcamalarınızı dengelemek zorundasınız. Kendinize güvenmelisiniz.

YENGEÇ: Planladığınız küçük seyahatler için gerekli şartlara sahip değilsiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı ve kendinize bazı tavizler vermelisiniz. Araştırmacı yönünüz atağa kalkıyor.

ASLAN: Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu. Yaşamınızla ilgili yeni bir dönemdesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan duyguları açığa çıkıyor. Değişik tepkiler göstereceksiniz.

BAŞAK: Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirlerinizi söylerken duygularınızdan arınmalısınız. Birçok duyguyu bir arada yaşayacağınız karmaşık bir gün. Heyecanlarınız ön planda olacak.

TERAZİ: Karşıt savaşçı gezegen Mars yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor. Her şeyin anlamlı olmasını istiyorsunuz. İşinizde farklı çalışmalara yönelmek istiyorsunuz. Tereddüt içinde olmanız akışını geciktirebilir.

AKREP: Algılama yeteneğiniz güçlü. Kendinizle ilgili keşiflerde bulunabilirsiniz. Aileden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmeye başladınız. Farklı düşünüyorsunuz.

YAY: Hak ettiğiniz ödülü almak için sınırlarınızın üzerinde bir performans sergileyeceksiniz. Kendinizi iyi ifade edeceğini bir gün. Mantığınıza güvenseniz bile olaylar sizin tarzınızın dışında bir söyleşi gerektirebilir.

OĞLAK: Geçmişi düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmayı ileriye dönük planlamalısınız. İş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman gününüz daha güzel geçiyor.

KOVA: Kazancınız konusunda ısrarcı davranıp maddi grafiğinizi yükseltiyorsunuz. Sizi engelleyecek ortamlardan sıkılıyor, farklı konularla kendinizi meşgul ediyorsunuz. Amacın saptırılmasına kızıyorsunuz.

BALIK: Durgunluktan nefret ediyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Enerjinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Her konuda çoğu zaman yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder