25 Ekim 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Savaşçı gezegen Mars burcunuzda geri gidiyor. Kararlı olmaya devam. Duygularınızda gizlilikten kurtuluyor ve konulara daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Olayların gelişimini bu özelliklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

BOĞA: Bolluk gezegeni Jüpiter kombinasyon burcunuz Oğlak’ta ilerleyerek güç ve isteğinizi öne çıkarıyor. Sistemli yapınız yüzünden çevrenizle ters düşebilirsiniz. Özellikle bugün size karşı çıkabilirler. Yeni projeler gündeme gelecek.

İKİZLER: Siz değişim içinde olmanıza rağmen, çevre koşulları nedeniyle bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. İlişkilerinize kesin ve doğru bir yaklaşım içindesiniz. Bugün, ele aldığınız konuları abartmamalısınız.

YENGEÇ: İlişkilerinizde ikilem yaşamak istemiyorsanız, duygu ve mantık dengelerinizi korumak zorundasınız. Bugün, bazı gerçekler karşısında çekimser kalabilirsiniz. Etrafınızdaki olaylara karşı tepkili davranmayın.

ASLAN: Gücünüzün farkındasınız ve işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramının en iyi uygulayıcılarından olarak, çevrenizi yargılamanız normal. Organizasyon yeteneğinizi ispat edeceksiniz.

BAŞAK: Hislerinizde yanılmıyorsunuz. Yeni işler için atağa kalkmalı ve arkadaşlarınızla gerekli iletişimi kurmaya çalışmalısınız. Bugün kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.

TERAZİ: Yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içindesiniz. Beraber çalışacağınız kişileri sınayarak seçiyorsunuz. Duygusal konularda aşkın her türlüsü size ilginç geliyor ve keşfetme güdünüz sayesinde yeni mutluluk sizi bekliyor.

AKREP: İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olanları takmıyorsunuz. Sürekli kendinizi aşma eğilimi içindesiniz. Bu da sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor.

YAY: İşinizde güçlü olmak için her türlü zorluğa katlanıyorsunuz. Hedefiniz belli ve siz amacınıza yaklaşıyorsunuz. Bolluk gezegeni Jüpiter sayesinde eğlenceli ve heyecanlısınız. Öğleden sonra farklı konularla ilgileneceksiniz.

OĞLAK: Ailenizin ön planda olduğu bir gün. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Bugün Ay’ın konumundan dolayı iletişim konusunda yaşayacağınız duygusal yoğunluk sizi anılarınıza götürebilir.

KOVA: Güneş tepe evinize geçerek kariyer çalışmalarınızı güçlendiriyor. Bugün, iş hırsı ön plana çıkabilir. Coşkularınıza karşılık bulabileceğiniz ortamlarda bulunmak istiyorsunuz. İşinizle ilgili yeni değişimler arzuluyorsunuz.

BALIK: Grup çalışmalarına yatkın bir gündesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekebilir. Çevre koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. İsteklerinizde artış var.

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder