25 Kasım 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün, sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Amaçlarınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman daha mutlu oluyorsunuz. Duygularınızı paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

BOĞA: Yaşam kalitenizi artırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Fakat eleştirilere açık değilsiniz.

İKİZLER: Ani gelişen olaylara karşı temkinli bir tavır içindesiniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. Çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor.

YENGEÇ: Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir ama onları her konuda ikna edeceksiniz. Gücünüzün farkındasınız ve olayları farklı şekilde ele almayı biliyorsunuz.

ASLAN: İdealist yapınızdan ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını biliyorsunuz. Bugün mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca kolay bir şekilde yaklaşacaksınız.

BAŞAK: Maddi konularda ilginç araştırmalar yapacaksınız. Özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerinden yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyeceksiniz. Yaşamınızı sorguluyorsunuz.

TERAZİ: Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

AKREP: Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. İletişim konusunda başarılı grafik çiziyorsunuz. İlgi alanlarınız çok fazla ve geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Tercihlerinizi doğru yapmalısınız.

YAY: Ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlamamalısınız. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantıklı düşüncelerden yola çıkarak çözümleyici noktaları bulacaksınız.

OĞLAK: Ketum davranışlarınız altında gizli planlar olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın şartlarını dikkatli izlemelisiniz.

KOVA: Mantığınıza güveniyor, asla düşüncelerinizden taviz vermiyorsunuz. Sizinle aynı düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden keyif alacaksınız. Güvenin çok önemli olduğunu onlara hissettirmelisiniz.

BALIK: Her zamankinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz. Partnerinizin ve birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacağınız bir gündesiniz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder