25 Mart 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Farklı koşulların çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. Duygu dünyanızı çevreye kapatabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düşüncelerinizi merak etmelerine neden olacağınız için içinize kapanacaksınız.

BOĞA: Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkiler gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı bireylerinin sizden bazı istekleri olabilir.

İKİZLER: Maddi konuların kafanızdaki aldığı şekillenmeler çok önemli. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Maddi sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları oluşturabilirsiniz.

YENGEÇ: İlişkilerinizde mantıklı davranın. Duygularınız karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınız zaman kafanızdaki olumsuz fikirler yüzünden moraliniz hemen bozuluyor.

ASLAN: Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşulları zorladığınızda hedeflerinize hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazırsınız. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.

BAŞAK: Kişisel çalışmalarda kendi gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz.

TERAZİ: Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sosyal hayatta güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.

AKREP: Gizemli olmaktan hoşlanmanıza rağmen isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklıca ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları bir şekilde ele alarak yeni formüller üreteceksiniz.

YAY: İç sıkıntılarınızın tek nedeni kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için gerekli donanıma sahipsiniz.

OĞLAK: Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanız rağmen, aşkta gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Bugün partnerinizin her şeyini merak ederken, kendi düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.

KOVA: Bugün, duygusal davranmamaya çalışmalısınız. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir ama siz bu olaylara tepkili davranmaktan çok, ılımlı olmalısınız. Olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerine sabırlı gitmelisiniz.

BALIK: Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla iş potansiyelinizi daha da artırabilirsiniz. Bugün net olmayı denemelisiniz.

Yazarlarımızdan

09 Nisan 2020, Perşembe 07:30
09 Nisan 2020, Perşembe 07:23
Sıradaki haber yükleniyor...
holder