Filiz Özkol 25 Ocak 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

25 Ocak 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Duygularınızı özgür bırakmaktan hoşlanıyor ama insiyatifin başkalarına geçmesinden korkuyorsunuz. Oto kontrolünüzün sağlam olması sizi farklı kılarken, çevrenizde daha fazla merak konusu haline geliyorsunuz.

BOĞA: İnatçı tavırlarınız yüzünden kaybettiğiniz fırsatları düşünmeli ve emirvaki davranışlardan vazgeçmelisiniz. Herkesin belli bir tarzı olduğunu anlatmanız çevrenizde sorunlar yaratabilir.

İKİZLER: Her an değişen düşünceleriniz karşınızdaki kişiye garip geliyor. Ama istediğiniz zaman onları çok kolay ikna edebiliyorsunuz. Bugün üşenmeyin ve ayağınıza gelecek fırsatlara karşı kayıtsız kalmayın.

YENGEÇ: Sevdiğiniz işlerden kazandığınız para sizin için önemli. Bugün duygusallığınızı karşınızdakilere aktaracaksınız. Yapacağınızdan fazlasına söz vermeyin. Sınırlarınızı aşma konusunda ısrarcı olmayın.

ASLAN: Ön plana çıkmak istemeyebilir ve düşüncelerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Politik yönleriniz sizi daha cazip kılarken, sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi ve mantıklı bakmanızı sağlıyor.

BAŞAK: Başarınızı biraz da iletişimde olduğunuz kişilerin mantığına hitap ettiğinizde yakalıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız.

TERAZİ: İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevre koşullarına fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına olumlu çaba harcamanız kolay değil. Sitemlere aldırmamalısınız.

AKREP: İletişimde size destek sağlayacak dostlarınızla bir arada olacaksınız. Hırslarınızı ortaya koyarken, arzularınıza disiplin getiriyorsunuz. Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için güçlü dostlara ihtiyacınız olacak.

YAY: Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Bugün, ilişkilerinizde yaşadığınız olayları farklı bir bakış açısı ile değerlendirin. Yaşamı kolaylaştırmak için harekete geçebilirsiniz.

OĞLAK: Kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve zevkleriniz için para harcayacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Kararlarınızı verirken hiç kimseden etkilenmemeye çalışın.

KOVA: Sade ve yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var. Olayların olumsuz yönlerini çabuk görüyorsunuz. Akıllıca atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz zemini oluşturabilirsiniz.

BALIK: Bilinçaltınız özel duygulara takılmanız neden oluyor. Sizi aşan konular üzerinde çalışabilirsiniz. Maddi konularla ilgili gizlilik söz konusu olabilir. Farklı tavırlarınızla çevrenizde yeni bir imaj yaratıyorsunuz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder