26 Ekim 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim sürecinde olmanız önemli. Çalışmayı çok seviyorsunuz.

BOĞA: Hem işte istismar edilmekten çekiniyorsunuz hem de bu şartların doğmasını besleyecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Duygusallığınızın belirlediği şartlar sizi etkilemeye başladı. Bugün kafanız karışık olabilir.

İKİZLER: Güven duygusu hissetmek istediğiniz bir gün. Bugün, karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi maddi bağlantılarla doğru bir şekilde yapıyorsunuz.

YENGEÇ: Doğallığa karşı değilsiniz ama isteklerinizde farklı beklentileriniz var. Bugün, sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz.

ASLAN: Bilinçaltınız yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Fırsatlar önemli.

BAŞAK: Dostlarınızın fikirleri size ilginç gelebilir ama onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içinde bocalamanız mümkün. Siz pratik işleri seviyorsunuz. Abartıya kaçmamalısınız.

TERAZİ: Bugün, organizasyon çalışmalarıyla yaşantınıza renklendirmek isteyeceksiniz. Enerjiniz olumlu şekilde yerine geliyor. Buna bağlı olarak çevreyle ilişkileriniz ön planda olacak. Randevularınızı geciktirmeyin..

AKREP: İletişimde yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostunuz sizinle görüşmek için bağlantı kurmak isteyecekler. Bugün, tarzınıza uygun kişilerle birlikte olacaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

YAY: Bugün önemsiz şeylerin üzerinde fazla duruyorsunuz. Düşüncelerinizi toparlama konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın bazı davranışlarını eleştirmemelisiniz. Engeller karşısında pes etmemelisiniz.

OĞLAK: Bugün, duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmanız gerek. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Vazgeçmeyin.

KOVA: Çalışkan yönlerinizin ağır astığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı bekliyorsunuz. Yakın dostlarınızın da size her konuda destek vermesini istiyorsunuz. Maddi sorunlarınız gündem kazanacak.

BALIK: Her olayı farklı algılayarak kendi içinde değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün, Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Bu sayede partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji katıyorsunuz.

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder