26 Nisan 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Zeka ve iletişim gezegeni Merkür’ün iletişim konusunda size vereceği etki kafanızı karıştıracak. Aksilikler yüzünden gecikmeler yaşayacaksınız. Ani fırsatları değerlendirme konusunda sürprizlere hazırlı olun.

BOĞA: Yoğun duygular içinde olsanız bile pratik yönünüzü ön plana çıkararak gerçek isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerdensiniz. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor.

İKİZLER: Sıra dışı düşüncelere takılıp kalabilirsiniz. Duygularınızda yaşadığınız coşkulu davranışlar sizin bir parçanız haline geldi. Kendinize has bir tarzınız var. Sevdiklerinizle yapacağınız konuşma olumlu sonuçlanacak.

YENGEÇ: Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız net olmayı denemekten başka çareniz yok. Maddi problemleri hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyelinize yansıtabileceksiniz.

ASLAN: Gizli aşklar konusunda temkinli olmalı ve geçici duygulardan uzak kalmalısınız. Bilgilerinizi karşı tarafla paylaşacağınız ve farklı konuşmalar içinde olacağınız bugün hem yeniliğe hem de hatalara da açıksınız.

BAŞAK: Yönetici gezegeniniz, zeka ve iletişim gezegeni Merkür’ün Koç’ta ilerlemesi, yaşama bakışınızda ve para konusunda zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. Size katkı sağlayacak her koşulu defalarca gözden geçireceksiniz.

TERAZİ: Sosyal açıdan kendinize güveniniz artıyor. Birçok çalışmada yönetici kişiliğiniz önde olacak. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli şekilde yürüteceksiniz.

AKREP: Güneş, karşıt burcunuz Boğa’da ilerliyor ve partnerinizin size karşı duygularından emin olmak istiyorsunuz. İlişkide aşama kaydetmek için cesaretli olmamanız için neden yok. Kendinize güvenmelisiniz.

YAY: Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekecek. Bugün duygusal yönlerinizin de tatmin olmasını isteyeceksiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz size başarı getiriyor. Bugün doğallığınız işinizi kolaylaştırıyor.

OĞLAK: İşteki aksayan problemlerden kendinizi sorumlu tutmak istemiyorsunuz. İş birliğine önem vermenize rağmen rutin işleri seviyor ve Merkür’ün artılarını doğru kullanarak aklınızın karışmasını önlemiş oluyorsunuz.

KOVA: Çevreyle ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel hayatınıza yansıtmayın. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Yakın dostlarınızın sizin düşüncelerinize ilgi göstermeleri mümkün.

BALIK: Çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işler yapacaksınız. Bu size para kazandıracak. İlişkileri destekleyecek işler yapmak hedefiniz olacak.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder