28 Ekim 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sosyal ilişkilerimize gereken değeri vermeniz gereken bir gün olmasına rağmen karşılaştığınız kişilerin olumsuz yönlerinden etkileneceksiniz. Aşk ve mantık dengesi içinde temkinli hareket etmeniz gereken bir gün.

BOĞA: Ailenizle ilgili olaylara ilgisiz dursanız bile üzüldüğünüz bir gerçek. Her şeyin yolunda olmaması halinde keyfiniz bir anda kaçıyor. Sevdiklerinizle yapacağınız mantıklı bir konuşma birçok sorunu çözecek.

İKİZLER: Çevrenizdeki kişilerin yoğun temposu sizi de etkileyecek. Bazılarıyla aynı dili konuşamayabilirsiniz. İçinizdeki fırtınaları çevrenize belli etmemekle yanlış yapıyorsunuz. Fikirlerinizi açık bir dille belli etmelisiniz.

YENGEÇ: Ay burcunuzda ilerlerken enerjinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor.

ASLAN: Sezgileriniz güçlü. Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız daha net olmayı denemelisiniz. Yanınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz.

BAŞAK: Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen bugün herkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz ama temkinli davranıyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bir çekim var. Duygularınız ön plana çıkacak.

TERAZİ: İletişim gezegeni Merkür burcunuzda ilerlerken, Ay’dan olumlu etkileşim alıyorsunuz. Mantıklı yapınızın daha da kemikleşmesi ve düşüncelerinizden taviz vermeyişiniz sizin için önemli. Sevdiklerinizle inatlaşabilirsiniz.

AKREP: Yönetici gezegeniniz savaşçı Mars, burcunuzda ilerliyor. Bugün cazibenizi karşı tarafı etkilemekte kullanmanız için fırsat ayağınıza geliyor. İdeallerinizde ısrarcı olmanız sizi istediğiniz noktaya getirecek.

YAY: Bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklıyorsunuz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Ay Yengeç’te ilerlerken duygusal düşünceler içinde olacak ve ilgi göreceksiniz.

OĞLAK: Güçlü arzularınız olmasına rağmen bugün duygu ve hırslarınızı bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Ay karşıt burcunuz Yengeç’te ilerliyor ve partnerinizin size olan duygularından emin olmak için çaba göstermelisiniz.

KOVA: Maddi konularda fazla duygusal hareket ettiğiniz bir gerçek. Önünüzü göremediğinizde yaşamı kendinize zindan ediyorsunuz. Hislerinizi bir kenara bırakın ve akılcı davranın. Konular kendiliğinden düzelecek.

BALIK: Arkadaşlık duyguları ön planda olacak. Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, duygusal olduğunuzu gösteriyor. Yavaşlayan şartlar konusunda temkinli davranıyorsunuz.

Yazarlarımızdan

27 Kasım 2021, Cumartesi 08:07
27 Kasım 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder