29 Aralık 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma içgüdüsü ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için şans kapısı size açık.

BOĞA: Takıntılı biri değilsiniz. Ama bugün olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerin düşüklüğü sizi olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılıyorsunuz. Kısa yürüyüşler yapmalısınız.

İKİZLER: Kısa yollarla ilgili haberler sizin isteklerinizin doğrultusunda ilerleyecek. Kardeşlerinizle ya da babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız sizi olumlu kılacaktır.

YENGEÇ: Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan hoşlanmıyorsunuz.

ASLAN: Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem. Ortaklıklar konusunda bazı kişilerin desteğini göreceksiniz.

BAŞAK: Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Hırslı ortamlarda bulunmak istemiyor, kesin çözümler istiyorsunuz.

TERAZİ: Güçlü planların kişisisiniz. Fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için desteğe ihtiyacınız yok. Bugün enerjiniz yoğun.

AKREP: Disiplin size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla sert ama akıcı planlar yapıyorsunuz. Gizli anlaşmaların faydasını göreceksiniz. Bugün düşüncelerinizi kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

YAY: Gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin verin, geleneksel kişileri yargılamaktan vazgeçin. Yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaksınız.

OĞLAK: Yöneticilik konusunda çevreniz ders verecek davranışlar sergilemeniz iyi hissettiriyor. Bugün güven duygusuna ve onaya her şeyden çok ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

KOVA: Görüşeceğinizin kişilerin toplumsal başarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Kısa seyahatler söz konusu.

BALIK: Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Bu çalışmaları çevre faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder