29 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli, unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken sezgilerinizi de rahatça kullanacaksınız. Kendi değerlerinizin farkındasınız.

BOĞA: Entelektüel ve sosyal kişilerden etkileneceksiniz. Akılcı konuşmalar sizin için önemli. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız mevcut.

İKİZLER: Sanatsal ortamlarda bazı aşklar doğabilir. İş hayatınızda aşk kıvılcımları söz konusu. Evinizi ve ailenizi sevmenize rağmen iş yaşamınız daha ön planda olacak. Bu dönem seçimlerinizi doğru yapmalısınız.

YENGEÇ: Bu dönem bazı aşklar yarım kalacak. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinim onu çok fazla etkileyecek. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.

ASLAN: İş anlaşması yapmak istiyorsanız size güzel bir fırsat doğuyor. Bugün kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar kaydedeceksiniz. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlıyorsunuz.

BAŞAK: Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve değer yargıları sizin için önemli. Bu nedenle iş yerinde kararsızca dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Aleyhinizdeki söylentilere hazırlıklı olun.

TERAZİ: Bazılarınız kardeşlerle ya da yakın bağ içinde olacakları kişilerle ortak çalışacak. Bu işten kârlı çıkabilirsiniz. Gücünüzü çevrenizden alacağınız işler içinde olacaksınız. Önemli kararlar arifesindesiniz.


AKREP: Gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelere karşı oluşabilecek söylemler sizi negatif etkilemeyecek. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz. Her türlü olaya karşı dikkatli olun.

YAY: Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir gün. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama olaylar farklı gelişebilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın.

OĞLAK: Özgürlüğünüzü maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. Size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem alınganlığınız artacak.

KOVA: Aşk ve duygusal ilişkilerinizde fazla seçici ve mükemmelliyetçi olacaksınız. Bugün tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek. Üstelik ailenizden gelecek olan eleştiriler canınızı daha çok sıkacak.

BALIK: Karşı cinse istemeseniz de kayıtsız kalamayacağınız bir gün. İş konusunda iletişime önem vereceksiniz. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün.

Yazarlarımızdan

02 Temmuz 2020, Perşembe 07:31
02 Temmuz 2020, Perşembe 07:29
02 Temmuz 2020, Perşembe 07:26
Sıradaki haber yükleniyor...
holder