3 Ağustos 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Maddi durumu gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. İşle ilgili gelişmeleri takip ederken başarınızı garantileyerek ilerlemeniz faydalı.

BOĞA: Fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir.

İKİZLER: Bugün yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Değişen istekler konusunda kendinizi zorlamamalı, partnerinizin olumlu yaklaşımlarına daha iyimser bakmalısınız. Bazı detaylar kafanızı kurcalıyor.

YENGEÇ: Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları seçiyorsunuz. Çevrenizi olumlu etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz.

ASLAN: Düşüncelerinizi yaşama geçirmek deneyim ve bilginizi kullanmak için fırsatlar söz konusu. Gücünüzün farkındasınız. Beklemekten sıkılıyor ve girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz.

BAŞAK: Dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve bağları güçlendirmelisiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla birlikte olabileceksiniz. Maddi gelişmeler olumlu ilerliyor.

TERAZİ: Harcamaları denetlemek zorundasınız. Sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için bütçe dengesini bozabilirsiniz, dikkat. İsteklerinizde farklı bir aşırılık gözleniyor.

AKREP: Bugün iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden planları ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

YAY: Zorlanmaya gelemediğiniz için ani olaylara tepkili davranıyorsunuz. Önemli konuları atlamadan kendinizi disipline etmek zorundasınız. Maddi konularda ısrarcı bir tavır takınarak çevre koşullarını değiştirebilirsiniz.

OĞLAK: Bugün iletişimde zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerin farklı düşünceleri, sizde farklı motivasyon yarattığı için mutlu oluyorsunuz.

KOVA: Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi kolay ifade ettiğiniz için çevreniz epey kalabalık olacak. Güçlü bağların pekişeceği bir gün yaşayacaksınız.

BALIK: Maddi konuları gözden geçirin. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi ön plana çıkaracak ve gerekli atılımları sağlayacaksınız.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder