3 Eylül 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle aranızda güç savaşı var. Olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak enerjinizi dengeleyeceksiniz. Bugün yeniden planlarınızı gözden geçirin.

BOĞA: Bugün duygusal ilişkilerinizde her zamankinden daha sert ve bencilce hareket edebilir, gücü sevdiğiniz için bu tür davranışlar içine girebilirsiniz. İlişkilerinizde size yarar sağlayacak noktalara odaklanabilirsiniz.

İKİZLER: Çevrenizin koşullarınızı zorlayarak hedefe ulaşmaya alışmışsınız. Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğrenin. Enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin şekilde ortaya koyuyorsunuz.

YENGEÇ: İlişkilerinizde gücünüzü yansıtabilecek çalışmalarla çevrenizi etkileyebilirsiniz Duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Bugün, özel durumlar söz konusu olacak.

ASLAN: Çevrenize inanmaktan çok kendinize güvenmek istiyorsunuz. İsteklerinize yeni bir yön verme ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki birçok kişiye tepkili yaklaşabilirsiniz. İsteklerinizde artışla maddi tablonunuz değişiyor.

BAŞAK: Bugün politik davranmalı ve fikirlerinizi paylaşırken daha temkinli olmalısınız. Sonradan fikir değişikliği yaşayacağınız için arkanızdan olumsuz konuşmalarını önlemiş olursunuz. Kardeşlerle bağlarınızı önemsemelisiniz.

TERAZİ: İkna yeteneğinizin çok yüksek olduğu bir gün. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Yeni iş projeleri gündemde olacak.

AKREP: Planlı bir şekilde davrandığınızda olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir tablo çıkarıyor. Karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız.

YAY: Bugün çevreyle ilişkileriniz güçleniyor. Ortak dostlarla bir araya gelecek ve onların fikirlerinden etkileneceksiniz. Sosyal ilişkilerinizi canlı tutmaktan hoşlandığınız için size sunulan tekliflerde farklı istekler arıyorsunuz.

OĞLAK: Daha sosyal olmak için önünüzde birçok neden var. Arkadaşlıkların ve dostlukların önem kazanması ve güzel duygular içinde olmanız sizi olumlu pozisyonlara getirecek. Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek.

KOVA: Aşk ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmayın. Bazılarınızda iddialı bir tutum varken bazılarınız iş hayatınızda yeniliğe ihtiyaç duyacak. Cesur ve radikalsiniz.

BALIK: Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmayın. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli yapmalısınız. Engellerin sizi etkilemesine asla izin vermemelisiniz.

Yazarlarımızdan

28 Eylül 2020, Pazartesi 14:49
28 Eylül 2020, Pazartesi 11:47
28 Eylül 2020, Pazartesi 08:18
28 Eylül 2020, Pazartesi 08:07
Sıradaki haber yükleniyor...
holder