3 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Geçmişle bağlarınızı gözden geçirirken hataları da düşünün. İlişkilerinizde güvensiz oluşunuz yüzünden çevreyle bağlarınızı zayıf tutmak istiyorsunuz. Yakınlarınızın görüşüne göre bencilce davranıyorsunuz.

BOĞA: Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden sinirinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Değişim gezegeni Uranüs’ten aldığınız etkiler sayesinde daha cesaretli davranabilirsiniz. Çevrenize güvenin.

İKİZLER: Açık fikirli olduğunuzu bilenler, bugün içine kapanık ve gizemli davranışlarınızı yanlış yorumlayabilirler. Planlarınızı doğru uygulanmak için içinize kapanmış olabilirsiniz. Çevreniz sizden hareket bekliyor.

YENGEÇ: Verdiğiniz sözleri yerine getirmek konusunda zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızın aktivitelerine katılmak için birçok geçerli nedeniniz var. Çeşitli bahaneler yaratarak kendi kabuğunuza çekilmemelisiniz. Hassas bir gün.

ASLAN: Enerjinizi olumlu yönlendireceğiniz bir gün. Zorlamalar karşısında kendinizi çok iyi frenlemelisiniz. Romantik bir gün. Yaratıcılığınızın çevrenizde desteklendiğini görmek sizi daha da güçlendirecek.

BAŞAK: Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algılıyorsunuz. Sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları seçerek çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz.

TERAZİ: Partnerinizden beklediğiniz güven duygusunun önemli olduğu bir gün. Sizi etkilemesine izin verdiğiniz sürece aranızda sorunlar çıkabilir. Bugün ikili ilişkilerinizi gözden geçirerek öfkenizin kaynağını bulabilirsiniz.

AKREP: Kendinizi ifade ederken ketum davranıp çevrenizde bir gizem yaratıyorsunuz. Bugün, kazançlarınız konusunda duygusal tatmin sağlayan işler yapmak istiyor, ortaklıklarda taviz vermek istemiyorsunuz.

YAY: İçinizdeki coşkuyu paylaşmanız gereken bir gün. Arkadaşlarınızın farklı düşünceleri sayesinde yeniden motive olacağınız işler peşindesiniz. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirin ve yeni iş teklifleri üzerinde düşünün.

OĞLAK: İçinizde fırtınalar koparken çevrenize gülücükler dağıtmak sizi zorlayacak. Bugün, hissetiğiniz duyguları kimseyle paylaşmak istemiyor ve çevrenizi içinizden yargılıyorsunuz. Vücudunuzu esnetmeye özen gösterin.

KOVA: Düşüncelerinizde ısrar etmeyi tercih ettiğiniz bir gün. Kişisel başarınızın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz. Öğleden sonra, üstlerinizle bazı konularda tartışma ortamı doğabilir. Duygularınızı kendinize saklamalısınız.

BALIK: Duygusal yapınızı zorlayacak kararlar alabilirsiniz. Üstün yetenekli kişilerle çalışmaktan hoşlandığınız gerçek. Alışkanlıklarınıza bağlı oluşunuz onlara ters gelebilir. Özgürlüğünüzü esneterek işlerinizi yönlendirebilirsiniz

Sıradaki haber yükleniyor...
holder