30 Aralık 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kişiliğinizin öne çıkmasından hoşlanıyorsunuz. Bugün, egolarınız çok ve duygusal ilişkileriniz de bencil davranabilirsiniz. Yüreğiniz onların problemlerine ortak olmayı arzuluyor ve radikal kararlar almak istiyorsunuz.

BOĞA: Güvenliğiniz her şeyden önemli. Yardımsever yapınıza diyecek yok ama kişisel kazançlarınız söz konusu olduğu zaman sabit bir düşünceyle hareket ediyor ve maddi kaygılarınızı dile getirmeyi yeğliyorsunuz.

İKİZLER: Hareketli yapınıza uygun olan olayları üzerinize çekmekte ustasınız. Bugün, katılacağınız toplantılarda fikrinizi söylerken fazla abartmadan konuşmalısınız. İkna kabiliyetinizin yüksek oluşu sizi yüceltiyor.

YENGEÇ: Düşüncelerinizde karamsar olmanız için neden yok. Değişik fikirler içinde bocalıyorsunuz. Aklınıza koyduğunuz her şeyi yaşama geçirmek için gerekli tüm alt yapıya sahipsiniz. Yenilikler konusunda tereddütlüsünüz.

ASLAN: İddiacı tavrınızla düşüncelerinizden taviz vermeyeceğiniz bir gün. Bugün, organizasyon çalışmalarıyla başarınızı daha da güçlendirmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınız arasında ilginç fikirlerinizle ön plana çıkacaksınız.

BAŞAK: Yaptığınız çalışmaların sağlayacağı kazançların detaylarına eğileceksiniz. Hırslarınızın ön plana çıkması sizi de şaşırtabilir. Toplumsal çalışmaların farklı boyutlarını keşfedeceğinizi göreceksiniz.

TERAZİ: Araştırmacı yönlerinizin yoğun olduğu bir gün. İdeallerinizi yaşama geçirmek için fırsatlardan faydalanmayı yeğliyorsunuz. Enerjinizin dağınık olmasından dolayı detayları istemeden atlayabilirsiniz. Partnerinizi zorlamayın.

AKREP: Duygularınızın derinliği karşısında endişeye kapılabilirsiniz. Bugün, sizi üzecek olaylardan uzak kalmaya çalışın. Yaşadığınız ve karşılaştığınız her şeyin ince hesaplarını yapmanız size zarar getiriyor.

YAY: Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızı aramak isteyeceksiniz. Bazılarını çok özlediniz ve onların da size ulaşmak istediklerinden eminsiniz. Uzun süredir gerçek paylaşımlara ihtiyacınız var.

OĞLAK: Bugün karışık düşünceler içindesiniz. Hızlı düşünmeniz gereken birçok konu var. En önemli olana öncelik tanımalısınız. Bolluk gezegeni Jüpiter, Akrep burcunda ilerlerken dayanıklılığınızı daha da artırıyor.

KOVA: Aşkta engellerden hoşlanmıyorsunuz. İlişkilerinizle duygusal konuları pekiştireceksiniz. Paylaşım duygusunu hissettirmek isteyeceksiniz. Aktivitelerin gündemde olması yaşamınızı renklendirecek.

BALIK: Bugün, ailenizle ilgili özel toplantılara katılabilirsiniz. İş engellerinizin sorun yaratması yüzünden uzak kaldığınız yakınlarınız var. Bazı değerlerin öne çıkmasıyla farklı duyguların sizi sardığını göreceksiniz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder