30 Ekim 2019 günlük burç yorumları

AA

KOÇ: Finans konularında karşı tarafın gücünden faydalanmak için olumlu bir gün. Gücünüzü sınamaktan korkmuyor ve cesurca işlere sarılıyorsunuz. Dostlarınızın sizden beklentileri daima destekleyici olmanız.

BOĞA: Ailenizin bazı masraflarına katkıda bulunabilirsiniz. Gücü sevdiklerinizle paylaşmak niyetindesiniz. Sevdiklerinizle ortak kararlar alacaksınız. Gün içinde maddi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

İKİZLER: Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler sizin için epey sevindirici olacaktır. Orijinal fikirli kişilerden hoşlanıyorsunuz. Partnerinizle macera yaşamak istiyor ve birlikte yeni ve ortak kararlar alıyorsunuz.

YENGEÇ: Maddi konularda istediğiniz başarıya kavuşmak için her türlü donanıma sahipsiniz. Gücünüzü artırmak için bazı değerlerin önemli olduğunu kabul ediyor ve mütevazı olmak istemiyor, kendinize güveniyorsunuz.

ASLAN: Güçlü enerjinizi hem kendiniz hem de çevreniz hissediyor. Yapacağınız her şeyi önceden tasarlamalısınız. Enerjinizi bazen yanlış kullanabiliyorsunuz. Sıra dışı duygular kapınızı çalabilir. Dikkatli olmalısınız.

BAŞAK: Bugün ailenizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygularınızı paylaşacak, pek çok ortak aktivite gerçekleştireceksiniz. Kafanızda tasarladığınız ve satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün.

TERAZİ: Çevreyle ilişkilerinizde sosyalliğin öne çıkacağı bir gün. Zihinsel enerjiniz olumlu ve algılama yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi kolayca ifade edeceksiniz.

AKREP: Liderlik özelliklerinizi öne çıkarmanız için gerekli enerjiye sahipsiniz. Maddi konularda hırslı ve mücadeleci yönünüzü vurguluyorsunuz. Özgürlüğünüzü ikinci plana atmalı ve kendinizi ifade etmeyi hedeflemelisiniz.

YAY: Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Sosyal yaşamınızda istediğiniz enerjiyi yakalarken partnerinizle birlikte ortak çalışmalara katılacaksınız. Grup çalışmaları için her türlü girişimciliğinizi kullanacaksınız.

OĞLAK: İşbirliğine önem vermeniz gerektiğini fark ediyor ve bugün daha sosyal olmaya gayret ediyorsunuz. Orijinal fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kendinize özgün bir stil geliştirmekten yanasınız.

KOVA: Birlikte çalıştığınız kişilerin gücünden faydalanmanız için gerekli şartlara sahipsiniz. Bugün, onların orijinal düşüncelerinden yola çıkarak istediğiniz performansı yakalayacak ve başarınızı perçinleyeceksiniz.

BALIK: Duygularınızda yanılma payınızın olması sizi çileden çıkarmaya yetiyor. Emir verir gibi konuşmalarınız en yakın arkadaşlarınızın bile tepkisini çekiyor, daha nazik davranmalı ve bu konuya gereken önemi göstermelisiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...