4 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Ay’ın bulunduğu konum meraklı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ev değiştirme sorunları size sorumluluk getirecek.

BOĞA: Birlikteliklerinizde duygusal gelişim göstereceksiniz. Karşı tarafın denge konusunda yapacağı hataları kısa sürede bertaraf etmeniz mümkün. İhtimallerden yola çıkarak asıl ulaşmak istediğiniz sonuca geleceksiniz.

İKİZLER: Kazançlarınızı artırma konusunda yaratıcılığınızı kullanacaksınız. İletişim ve zeka gezegeni Merkür, para evinizde ilerlerken istediğiniz başarıyı beraberinde getirecek. Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip edin.

YENGEÇ: Organizasyon yeteneğinizin öne çıktığını ispat edeceksiniz. Değişiklik size iyi gelecek. İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz.

ASLAN: Aktivitelerinizin engellendiğini görmek canınızı sıkabilir. Bazı işlerinizin dar boğazda olduğunu görmek sizi daha güçlü kılacak. Duygularınızı saklamak için birçok nedeniniz olabilir. Gerginlikler canınızı sıkmamalı.

BAŞAK: Ortaklıklarda ve iş yaşantınızda sağlam görüşlü kişilerin desteklerine ihtiyacınız olabilir. Sizden büyüklerle kuracağınız diyalog size tatmin duygusu sağlayabilir. Bazı düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz.

TERAZİ: Bugün düşünmeden ve aceleci bir şekilde sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız duygularınızı denetim altında tutmalısınız. Bu sizin için epey zor bir durum. Yaşamınızı irdelemekten vazgeçmelisiniz.

AKREP: Zeka ve iletişim gezegeni Merkür, kombinasyon burcunuz Yengeç’te ilerlerken, dış görünüşünüzde değişiklik isteyebilirsiniz. Bazı onularda değişimdesiniz. Performansınızı güçlü şekilde sergiliyorsunuz.

YAY: Kendi doğrularınıza inandığınızda her şeyin anlamlı olduğunu biliyorsunuz. Eleştirilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Yollarla ilgili bazı yazışmalar gündeme gelecek.

OĞLAK: Duygusal sorunlarının nedeninde maddi dertlerin etkisini inkar edemezsiniz. Bugün katılacağınız bir toplantıda yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar önemli, düşünmelisiniz.

KOVA: Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Oğlak’taki disipline eden gezegen Satürn’den destek alıyorsunuz. Kararlı ve mantıklı düşünmeye başladınız. Sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Ortaklıklar gündemde.

BALIK: Duygu alışverişinde bulunduğunuzda daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder