4 Ekim 2019 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Kişisel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz fark ediyor. Bugün, birçok fırsatların gündeme geleceği bir gün.

BOĞA: Hedefleriniz konusunda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız değişimleri çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugün sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz.

İKİZLER: Düşüncelerinizi iddialı bir şekilde savunacaksınız. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan yaşama uygun bir tarzınız var. Çevrenizin tepkisinden çekinmemeli, bildiğinizi yapmalısınız.

YENGEÇ: Farklı düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak istiyor ve bu konuda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. Bugün, güven verici işlere önem veriyorsunuz. İdeallerinizi özgüvenli bir şekilde savunmak zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN: İddialı yönleriniz ortaya çıkıyor. Kendi düşüncelerinizi savunmak için ortam yaratabilirsiniz. Özgürlükçü yapınızı destekleyen kişilerle birlikte olmak size motivasyon kaynağı oluyor. Çevrenizin bazı sözlerine aldırmayın.

BAŞAK: Temkinli hareket ederek, her şeyi önce karşı taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız olayları yeniden gözden geçirmek için elinize geçecek fırsatları kullanın. İlginç imkanlar sizi bekliyor.

TERAZİ: Düşüncelerinizi çekinmeden söyleyeceksiniz. Duygularınızı yoğun yaşıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi yapmak istiyorsunuz. Bugün hızlı karar vereceksiniz. Hatalara karşı tedbirli olun.

AKREP: Aşırıya kaçabileceğimiz bir gün. Duygusal derinliğiniz konusunda gizemli davranmayı yeğleyebilir, bilmediğiniz ama öğrenmek istediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilir, yeni keşifler içinde olabilirsiniz.

YAY: Bugün yerinizde duramıyor ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Kısa yolların söz konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacağınız bir gündesiniz.

OĞLAK: Diplomatik yapınızla iş arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Güvenli ortam arayışı içinde olmanız uygun bir davranış şekli.

KOVA: Yaşamınızla ilgili bir dönem başlatmak isteyeceksiniz ama önce kafanızdaki karmaşayı atmalısınız. Her şeyi çok fazla yargılamak zorunda kalacaksınız. İş yaşantınızda çevrenizle baş etmeniz her zaman mümkün olmayabilir.

BALIK: Kendinizi ifade ederken karşı tarafın da sizi onaylamasını beklemeniz bazen hata olabiliyor. Yanlış anlaşılmak istemiyorsanız dikkatli olmalısınız. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, temponuzu artırmanıza neden olacak.

Yazarlarımızdan

24 Ekim 2020, Cumartesi 15:01
24 Ekim 2020, Cumartesi 15:00
24 Ekim 2020, Cumartesi 14:58
Sıradaki haber yükleniyor...
holder