6 Eylül 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Partnerinize karşı hisleriniz başka olmasına rağmen, davranışlarınız farklı. Sizi buna iten nedenler ciddi sosyal kurallar. Bu şekilde davranmanız bile aslında sizin için risk olabilecek koşulları önleminizi sağlıyor.

BOĞA: Yakınlarınızla yapmayı planladığınız seyahat için arzularınız önemli. Bu konuda haklısınız. Ama detaylar konusunda ısrarcı olmayın. Şimdilik maddi konularda da zorda kalacağınız bir durum görünmüyor.

İKİZLER: Partnerinizle ilgili sorunda bugün hatayı kendinizde arayın. Çünkü, ebeveynlerinizle ilgili tartışmalarınızda kendinizi merkeze koyarak etrafı önemsemiyorsunuz. Haklı olsanız bile bu şekilde davranmamalısınız.

YENGEÇ: Bugünlerde sağlığınızla ilgili beslenme konusuna önem vermeniz sizin için olumlu bir gelişme. Her kafadan çıkan tavsiyelere çok kulak veriyor ve etkileniyorsunuz. Uzmanların öğütlerini dinleyin.

ASLAN: Karşı cinsten arkadaşlarınızın yanında kendinizle ilgili özel konularınızı ulu orta konuşmayın. Gerçekte bu konuda katı denecek kadar dikkatlisiniz. Ama bazen öyle ortamlar oluyor ki farkında olmadan birçok şey konuşuluyor.

BAŞAK: Görüşeceğiniz kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir. Bu tür durumlara karşı geliştirdiğiniz kendi iç disiplininiz sizin için bir sigorta oluyor. Daha sonra gelişebilecek olumsuzlukları daha baştan denetliyorsunuz.

TERAZİ: Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız zıtlaşmalar yüzünden zordasınız. Sakin kalın. Bugün zeka ve iletişim gezegeni Merkür kombinasyon burcunuz Oğlak’tan destek veriyor. İdeallerinizi destekleyecek kişilerle görüşüyorsunuz.

AKREP: Duygularınızı anlatmakta yetersiz kalıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizinle tartışmak istemese de sitem etmeden yapamıyor. Karşılıklı anlaşmaya ihtiyacınız var. Hareketi seviyorsunuz. Fırsatları zekice değerlendirmelisiniz.

YAY: Kendi düzenini seven biri olarak baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşk sadece ‘ben’ duygusu değildir. Oysa siz her şeyi kendi doğrularınıza göre yorumluyorsunuz.

OĞLAK: Duygularınızla yaşadığınız zaman sizi anlamak o kadar zor ki. Alınganlık gösterebilir, çevrenizi kırabilirsiniz. Yalnız kaldığınız zaman olayları gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Eski hataları artık tekrarlamamalısınız.

KOVA: Sevdiklerinizin fikri sizin için önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.

BALIK: Hassasiyetiniz çok. Alınganlığınız tavan yapabilir. Yaşadığınız aşk varsa birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da daha sonra dostlarınız size hak verecekler.

Yazarlarımızdan

30 Eylül 2020, Çarşamba 08:33
30 Eylül 2020, Çarşamba 07:46
30 Eylül 2020, Çarşamba 07:42
Sıradaki haber yükleniyor...
holder