6 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Partnerinizin sizin hakkınızdaki düşüncelerine çok fazla önem veriyorsunuz. Bugün, duygu derinliği yaşayan biri olarak birçok ayrıntı söz konusu olabilir. Gizliliğin size kazandıracağı bir şey yok, unutmayın.

BOĞA: Yaratıcılığınızı daha da ortaya çıkaracak çalışmalar yapacak ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle kişisel ve duygusal tavırlarınız karşılaşacağınız olaylar üzerinde belirleyici olacak.

İKİZLER: Birlikte çalıştığınız kişilerle iş birliği içinde olacaksınız. Bugün, kendinizle ilgili yeni projeler üretme çabasındasınız. Partnerinizle ortak çalışmalar yapmak için uygun bir gün. Onunla paylaşacağınız çok şey var.

YENGEÇ: Ay’ın bulunduğu konum sayesinde kişisel ilişkilerinizi geliştirirken maddi kazançlarınızı da artırmak niyetindesiniz. Duygusal konularla ilgili yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Yaratıcılığınıza güveniyorsunuz.

ASLAN: Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için fırsatları akıllıca kullanacaksınız. Bugün isteklerinizde dengeli ve yapıcı davranmanıza rağmen olayları çok fazla incelemekten yanasınız. Dikkatli olmalısınız.

BAŞAK: Karşı tarafın ani değişimleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün, çevrenizle birlikte yeni başlangıçlar içinde olacak ve girişimciliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Daima kendi tarzınızla hareket etmekten yanasınız.

TERAZİ: Bugün ele aldığınız konuları sonuna kadar inatla sürdürecek ve başarıya her geçen gün daha yaklaşacaksınız. Aileniz ve çevreniz kararlı davranışlarınız karşısında size destek verecekler ve bundan olumlu etkileneceksiniz.

AKREP: Çevrenizdeki kişilerle aranızda duygusal çekişme olabilir. Karşınızdaki insanlara güven duymak istiyorsunuz. Detaylar ön plana çıkıyor. Birçok konu üzerinde yeniden düşünmeli ve karar vermeden önce beklemelisiniz.

YAY: Özgürlüğünüzün elinizden alınmasına karşısınız. Bugün, özellikle derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istememeniz ikilem yaşamanıza neden olabiliyor.

OĞLAK: Duygularınızın derin olacağı bir gün. Her şeyi farklı yönden algılıyorsunuz. Geçmiş yaşamınızla ilgili eski pürüzleri kafanıza takıyor olabilirsiniz. Bugün, günlük yaşamınızda tatmin edici bir performans sergiliyorsunuz.

KOVA: Kariyerinizin ve duygusal güvenin çok önemli olması yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmenizi sağlıyor. Bugün öfkenizi baskı altında tutmayı başardığınız sürece iş motivasyonunuz daha da artacak.

BALIK: Duygusal bağlarınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Enerjinizi olumlu şekilde ortaya çıkarmalısınız. Görüşeceğiniz kişileri etkilemek sizin elinizde olan bir şey. Sadece konuşmalarınızda dikkatli olmak zorundasınız.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder