6 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Olaylara farklı bir yorum getirmeniz mümkün. Maddi olarak kendinizi yetersiz görmeyin. İkna kabiliyetinizi, kazançlarınızı artırma konusunda kullanabileceğiniz bir gün. Yaşadığınız problemler canınızı sıkıyor.

BOĞA: Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi sizin davranışlarınızla ilgili. Yaşama baktığınız köşeler çok önemli. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken dikkatli olun.

İKİZLER: Bugün farklı çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. İyimserliğinizden ödün vermeyişiniz çevrenizde merak konusu. Fikirlerinizde hızlı bir hareket var, devam etmelisiniz. Rahatladığınızı kısa sürede göreceksiniz.

YENGEÇ: Hedeflerinize yaklaşırken çevrenize kendinizi sevdirmeyi iyi biliyorsunuz. Bugün, sevdiğiniz işlerde başarılı olacaksınız. Sosyal yaşantınızda pozitif düşünceler içinde hareket edeceksiniz. Kendinizi yenilemenin zamanı geldi.

ASLAN: Değerinizin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Egolarınızın güç kazanması sonucunda fikirlerinize herkesten fazla değer verecek ve tartışacaksınız. Kısa vadeli çözümleri tercih etmelisiniz.

BAŞAK: Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek isteyeceksiniz. Kendinizi değerlendirmek ve bilgilerinizi kullanmak için birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Bazen her şeyden bıktığınızı hissediyorsunuz.

TERAZİ: İş gücünüzün yüksek olmasından dolayı, birçok arkadaşınız sizinle ortak iş yapmak istiyor. Arkadaşlık bağlarınızı güçlü tutmayı seven kişiliğinizle katılacağınız toplantılarda duygusal konuşmalarınızla dikkat çekiyorsunuz.

AKREP: Hoş ve zarif yönlerinizle karşı cins üzerinde etkili olacağınız bir gün. Zeka ve iletişim gezegeni Merkür aklınızın hızlı çalışmasını sağlıyor. Fikirlerinizi gizlediğiniz zaman daha başarılı çalışmalarla ortaya çıkıyorsunuz.

YAY: Parayla ilgili bir sorgulama içinde olacak ve sevdiklerinizin masrafları karşısında zor anlar yaşayabilirsiniz. Mücadele etmek yerine kesin tavrınızı koymalı ve düşüncelerinizden ödün vermemelisiniz.

OĞLAK: Yaşam enerjiniz yüksek seyrediyor. Duygusal yaşamınızı renklendirmek için katılacağınız sosyal ortamlarda tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün çevrenizi farklı şekilde gözlemliyorsunuz.

KOVA: Huzursuz bir gün. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor. Karşılıklı ilişkilerinizde fiziksel anlamda ilgi çekmenize rağmen karmaşa yaşıyorsunuz.

BALIK: Karşılıklı ilişkilerinizde yüksek bir performans gizli. Partnerinizin sözlerinden etkilenecek ve yaşam biçiminizi onun istekleri doğrultusunda yönlendirmek isteyeceksiniz. Bunları severek ve isteyerek yapacaksınız.

Yazarlarımızdan

12 Ağustos 2020, Çarşamba 07:24
12 Ağustos 2020, Çarşamba 07:21
12 Ağustos 2020, Çarşamba 07:17
12 Ağustos 2020, Çarşamba 07:11
Sıradaki haber yükleniyor...
holder