Filiz Özkol 6 Temmuz 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

6 Temmuz 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Güçlü kararlar verebileceğiniz bir gün. Kişiliğinizle çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz. Bugün yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyi aramanın tam sırası. Bir süredir sizden haber bekliyor.

BOĞA: Enerjiniz çevreniz tarafından takdir ediliyor. Fakat sizi takip etmekte zorlanıyorlar. Bugün iş yaşamınızda aksayan durumlar sizi ilgilendirmemeli, sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz.

İKİZLER: Duygularınızda samimi olsanız bile onu ikna etmeniz mümkün değil. Sevdiğiniz her zaman kendi duyguları doğrusunda yaşıyor. Sakin bir yapınız olmasına rağmen olayları içinizde biriktirip sonradan patlıyorsunuz.

YENGEÇ: Değişken yapınıza rağmen mantıklı davranıyorsunuz. Çevrenizdekiler sizi anlamakta zorlanıyorlar. Duygularınızı iyi frenliyorsunuz. Onun davranışındaki farklılığı hissettiğiniz halde anlamak istemiyorsunuz.

ASLAN: Çevrenize kızdığınız anda içinize dönüyor, kimse ile konuşmak istemiyorsunuz. Bugün farklı bir gün. Onunla yaşadığınız olaylara çekimser bir bakış açısı getirmeniz ilişkinizin sınırlarını zorluyor.

BAŞAK: Yapacağınız anlaşmalarda şartlar sizden yana olacak. Fırsatları doğru kullanın. İlişkinizi güçlü kılmak için bazı fedakarlıklar yapmalısınız. Onun sizi tanımasına fırsat vermiyorsunuz. Dramatik davranmayın.

TERAZİ: İdealist yapınızı zorlamamalısınız. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor ve sizi aşmaya başladı. Her ayrıntıyı hesaplıyorsunuz. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmelisiniz. Bugün daha detaycısınız.

AKREP: Onu yargılamadan dinlemelisiniz. Sorunlarını sizinle paylaşmaya cesareti yok. Haklı olduğunu duymak istiyor. Yanlış anlaşılmalar yüzünden kırılgansınız. Çevrenizi sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Kilonuza dikkat edin.

YAY: Yaşam dengelerinizde aksaklık çıktığı zaman sıkıntınız artıyor. Bugün birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu yüzden size kapris yapıyor. Korkularınız bir an önce yenmelisiniz.

OĞLAK: Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz iş başarınızı olumlu etkiliyor. Kıskançlık zayıf noktanız. Sevdiğiniz kişi bu özelliğinizi iyi bildiği için bu konuda sizinle oynuyor. Fedakarlık size göre değil.

KOVA: Arzularınıza gem vuramazsınız. Farklı olmak için isteklerinizi gerçeğe dönüştürün. Onun huyunu bildiğiniz halde isteklerine karşı gelerek çileden çıkmasına neden oluyorsunuz. İştahınızı dengelemelisiniz.

BALIK: Siz derin duyguların insanısınız. Sessiz bir yapınız var. Birlikte çalıştığınız kişiler bile çözemiyor. Aşk yaşantınız epey karışık. Sizi güçlü gördükleri için duygusal olmanıza anlam veremiyorlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder