Filiz Özkol 7 Haziran 2020 günlük burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

7 Haziran 2020 günlük burç yorumları

KOÇ: Aile içinde yapmayı arzuladığınız değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada, partnerinizin fikrini de kulak ardı etmeyin. Başkalarının fikirleri size bazı konularda anlamsız gelebilir. Kimseye aldırmayın.

BOĞA: Kıskançlıktan öte sahiplenici yapınız çevrenizde yanlış anlamalara neden olabiliyor. Düşüncelerinizi paylaşmaktan hoşlanmayacağınız bir gün. Bu arada, aile büyüklerinden biri size maddi konularda destek verebilir.

İKİZLER: Bugün arkadaşlarınızla konuşurken gereksiz şekilde sivri sözler edebilirsiniz. Bu o kadar anlık oluyor ki geri dönüş için zaman bile bulamıyorsunuz. Bu sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturmanız gerekiyor, unutmayın.

YENGEÇ: Enerjinizin farkındasınız. Bugün maddi konularda kimseden yardım almadan ilerliyorsunuz. Hesapları detaylı bir şekilde yapmanız size belli bir disiplin getiriyor. Kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecek.

ASLAN: Uzak ülkelerde başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. İsteklerinize yoğunlaşarak yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, işlerinize sabırla yaklaşıyorsunuz. Aksilikler ortaklığınıza yansıyabilir.

BAŞAK: Geçmişte yaşadığınız ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama imkanı bulacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Olumsuz işler çözümlenebilir.

TERAZİ: İyi niyetli dostlarınızın size önereceği tekliflere hayır demeden düşünün. Maddi konularda beklediğiniz fırsatları yakalamak ve iş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz. Canınız bir hayli sıkkın.

AKREP: Aşk yaşamınızda görmezden geldiğiniz konular soruna dönüşebilir. Paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. Bugün değişik bir havanız var.

YAY: Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz. Beklediğiniz tekliflere sıcak bakabilirsiniz. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayabilir. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız.

OĞLAK: Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. Sadece riskleri unutmayın. Çevrenizde etkinliğiniz giderek artıyor. Göz dolduracak ve yeni arkadaşlar edineceksiniz. Seyahatleri erteleyebilirsiniz.

KOVA: İlişkilerinizde karşı tarafın sorunlarını olay haline getirmez ve kişisel olarak algılamazsanız her şey iyi olacak. Katılacağınız toplantılarda doğru kişilerle tanışacaksınız. Yüksek mevkideki kişilerden destek alacaksınız.

BALIK: Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyorsunuz. Olayların boyutları sizin davranış biçiminizi olumsuz etkileyebiliyor. Kariyeriniz önem kazanmaya başlıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder