7 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız.

BOĞA: Partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Olayları kafanızda çok büyütüyorsunuz. İçinizde kopan fırtınalar sizi melankolik yapabilir, dikkatli olun.

İKİZLER: Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Enerjinizi partnerinize yansıtacak ve onun sorunlarıyla yürekten ilgileneceksiniz.

YENGEÇ: Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda çekişmeler olabilir. Akşam saatlerinde keyifli anlar geçirebilir, çevrenizle duygu alışverişinde bulunabilirsiniz.

ASLAN: Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak. Arkadaşlarınız, ev değiştirme sorunları için sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak.

BAŞAK: Çevrenizle ve yakın dostlarınızla beklediğiniz duygusal iletişimi kuracak, kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Onlarla birlikte bazı iş birlikleri içinde olacaksınız. Yarım kalan işinizi bitirmeli ve önünüzü açmalısınız.

TERAZİ: Maddi konularda girişimci bir tablo çiziyorsunuz. Sezgilerinizi maddi konularla pekiştireceksiniz. İsteklerinizi kararlı bir şekilde yaşama geçirme çabası içindesiniz. Güneş, kazançlarınız konusunda size destek veriyor.

AKREP: Bugün, tavırlarınızda ve ilişkilerinizde inatçı bir tavır sergiliyorsunuz. İsteklerinizde diretmeniz hedeflerinize belirginlik kazandıracak. Olması gereken zaman ve yerde olmaya özen göstermeli, sağlam adımlar atmalısınız.

YAY: Duygularınızda geçici bir karamsarlık söz konusu. Bazı mesleki konularda yetersizlik hissedebilirsiniz. Seçim yapmanız gereken bir konuda kararsız kalabilirsiniz. Hava şartlarından kaynaklanan strese dikkat etmelisiniz.

OĞLAK: Güçlü yapınızı ortaya çıkaran çalışmalarla gündemdesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırma açısından, onlara yardım etme gereği duyacaksınız. Akşam, sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz.

KOVA: Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Potansiyeliniz yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı özellikle mantıklı düşüncelerden çok duygusallık ön planda olacak.

BALIK: Yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. İsteklerinizde önemli artışlar var ve çevreyle iletişiminizde mükemmel bir performans sergiliyorsunuz.

Yazarlarımızdan

15 Ağustos 2020, Cumartesi 08:01
15 Ağustos 2020, Cumartesi 07:52
Sıradaki haber yükleniyor...
holder