8 Eylül 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Olaylar karşısında izlenmesi gereken yol için biraz aceleci davranıyorsunuz. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. İş yaşantınızda hesaplarınızı geriye dönük şekilde denetlemelisiniz.

BOĞA: Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partner ve çevrenizde olumsuz bir hava estireceksiniz. İstekleriniz konusunda hırs ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırdınız. Yorgun düşebilirsiniz.

İKİZLER: Yaşama açılan bütün güzelliklere çok önem vereceksiniz. Bugün güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenin. Özgür ruhunuz atağa kalktığında çevrenizle tüm bağları kopartacak kadar fevri davranıyorsunuz.

YENGEÇ: Enerjinizi dengeleme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizle paslaşarak çalışmayı seviyorsunuz. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmaya açıksınız.

ASLAN: Bugün yoğun enerjinizin sizi zorladığını göreceksiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız çok çalışmalı ve paranızı biriktirmelisiniz. Finans konularına disiplin getirmenin zamanı geldi.

BAŞAK: Çelişkilerinizi kendi çabanızla yenmeyi öğreneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyorsunuz. Arkadaşlıkların durumunu değerlendirmek gereği duyacaksınız. Aşkta sorunlar çıkabilir.

TERAZİ: Geçmişteki bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. İstekleriniz abartılı olmasına rağmen duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenize karşı dahahassas davranmalısınız.

AKREP: Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli. Katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir.

YAY: Kendinizi mutsuz hissettiğinizde bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek motivasyonunuzu artırmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bir olayın detayları bu dönemde öne çıkabilir.

OĞLAK: Hayallerinizle baş başa kalma arzusundasınız. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem.

KOVA: Hayallerinizi askıya almanız gerekebilir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Bu konuda bir şikayetiniz olmayacak.

BALIK: Dış dünyadan koparak kendinizi toparlayacaksınız. İlişkilerinizde duygusallıktan çok mantığınızı ön plana çıkarmanız nedeniyle aranızda güzel bir mesafe olacak. Bu kendinizi daha ciddi kontrol etmenizi sağlayacak.

Yazarlarımızdan

28 Eylül 2020, Pazartesi 11:47
28 Eylül 2020, Pazartesi 08:18
28 Eylül 2020, Pazartesi 08:07
28 Eylül 2020, Pazartesi 07:49
Sıradaki haber yükleniyor...
holder