9 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün istediğiniz halde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir konuda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenme konusunda partnerinizden alacağınız destek, dengelerinizi yeniden kurmanızı sağlayacak.

BOĞA: Çalışmalarınızda estetik ve duygusal yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Cazibeniz olumlu şekilde artarken aşk yaşantınızda bir hareketlenme söz konusu olacak. Her şeyin olumlu gelişmesini arzuluyorsunuz.

İKİZLER: Siz güçlü bir mantığa sahip olmanıza rağmen dengelerinizi korumak için zorlanabilirsiniz. Olağanüstü olaylar ilginizi çekecek. Belki de yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz.

YENGEÇ: Bugün çevreyle ilgili yorumlarınızı içinizden yapmalısınız. Olaylara bakış açınızı geniş tutmalısınız. Dostlarınızın iş yaşantınıza yapacağı katkıları önemseyin. Kendi bildiğinizden şaşmamanızı çevreniz takdir ediyor.

ASLAN: Canlı ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Yaşantınızda farklı değerler peşinde koşmanızın mükafatını hızlı şekilde görüyorsunuz. Bugün sınırları aşmayın.

BAŞAK: Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Yeni iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Partnerinizle aranızda gerilime neden olmak istemiyorsunuz.

TERAZİ: Size değersiz görünen bazı şeyler başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı ve iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Çekişmeli ilişkiler size göre değil.

AKREP: Siz duygu insanısınız ama aynı zamanda hareketli bir yapınız var. Devamlı hareket etmeniz çevrenizdeki kişilerin başını döndürüyor. Bir yere bağlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Karışık işler size göre değil.

YAY: Düşüncelerinizi sergilerken sınır tanımıyorsunuz. Sevgide tutucu yönlerinizi göstermek yerine daha cesur davranıyor, partnerinizin gözüne giriyorsunuz. Gerçekçi olmaktan uzaklaşmayı beceremiyorsunuz.

OĞLAK: Özel duygular öne çıkarken engellere karşı tepkili davranıyorsunuz. Bugün hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek. Araştırmacı yapınızla yaşamı sorgulayarak ilerliyor, istediğiniz konularda başarılı oluyorsunuz.

KOVA: Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizdeki birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Sosyal başarınız yükselirken güçlü kişilerden önemli destek alacaksınız. Zeka ve yeteneklerinize güvenmeniz başarı getiriyor.

BALIK: İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek bir sisteme ihtiyacınız var. Bazı işlerinizin dar boğazda olduğunu görmek sizi daha güçlü kılacak. Dikkatli davranın.

Yazarlarımızdan

17 Eylül 2020, Perşembe 07:54
17 Eylül 2020, Perşembe 07:50
Sıradaki haber yükleniyor...
holder