Filiz Özkol9 Haziran 2020 günlük burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

9 Haziran 2020 günlük burç yorumları

KOÇ: Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız diyalog çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyorsunuz ama olayların boyutu davranışlarınızı olumsuz etkileyebiliyor. Her şey iyi olacak. İkna kabiliyetiniz artıyor.

BOĞA: Bugün olaylara bakış açınızda gizli bir mizah saklı. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından çok sıkılabilirsiniz. Her konuda sizinle ilgili ayrıntılar ilgisini çekiyor. Bazı konuları sonradan kafanıza takıyorsunuz.

İKİZLER: Bugün gereksiz bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlaması mümkün değil. Bu durum sizi çok geriyor. Gereksiz detaylar yüzünden canınız bir hayli sıkkın. Daha sakin kalmalı, pozitif bakmalısınız.

YENGEÇ: Arkadaşlarınızla birlikte ideallerinizi gerçekleştirecek bazı planlar yapabilir, zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde karşı tarafın sorunlarını olay haline getirmezseniz her şey daha iyi olur. İşler yoluna girecek.

ASLAN: Katılacağınız toplantılarda doğru kişilerle tanışacaksınız. Yüksek mevkide bulunan güçlü kişilerden destek alacaksınız. Kariyeriniz önem kazanmaya başlıyor. Bugün iş bağlama konusunda başarılısınız.

BAŞAK: İş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız, şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmaya imza atacaksınız. Memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

TERAZİ: Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, insanlara baskıcı davranmamalısınız. Kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz.

AKREP: Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Aklınıza esen her konuda başarılısınız ve bu durumu aşk hayatınıza yansıtıyorsunuz. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olun.

YAY: Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda çekici ve enerjiksiniz.

OĞLAK: Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmelisiniz. Mesleki aşkların gündemde olacağı bir gün. Sakinliği ve dinginliği elden bırakmamalısınız.

KOVA: Gelişen olumsuz olaylar karşısında gergin günler yaşayabilirsiniz. Sorunların dışında kalmayı başardığınız sürece sinir sisteminizi koruyabilirsiniz. İş başarınız arttıkça daha iyi işler ayağınıza gelecek.

BALIK: İş arayanlar teklifleri değerlendirebilir. Duygusal iniş-çıkışlar yaşıyorsunuz. Kuşkudan kurtulun, belirsizlikleri kafanızdan atın. İçinde olduğunuz durumda arkadaşlarınızın önerileri ile kafanız iyice karışıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder