Değer yargılarımız sorgulanıyor

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kişisel düşüncelerin öne çıkmasıyla sosyal yaşantımızda kargaşalar oluşacak. Değer yargılarımız sorgulanacaktır. Yaşam kalitemizi artırma çabaları içinde olacağız. Toprak ve tarım konularını içeren, ziraat olayları gündem kazanacak. Herkes kendi yaşam tarzını bireysel olarak yargılayacak.

KOÇ

DOSTLUKLAR ÖN PLANDA

Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir döneme gireceksiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkilemeye başlayacaksınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken, Venüs sayesinde ailenizle sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar. Fikir alışverişinde bulunacağınız, topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız.

BOĞA

DUYGULAR COŞUYOR

Aşk gezegeniniz Mars enerjinizi yükseltirken, Venüs ilişkilerinizi olumlu bir şekilde destekliyor. Özellikle kendi sisteminizin üzerine çıkmak istemiyor ve titiz bir yaklaşımla ilişkilerinizi gözlemliyorsunuz. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Bu hafta bir konuda çevrenizi etkileyeceksiniz.

İKİZLER

AKLINIZ ÇOK KARIŞIK 

Birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı, çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Ölçülü ve samimi davranışlarınız sizi her konuda farklı kılıyor. Fikirlerinizi, ifade şekliniz, günlük hayatınızı planlayarak hareket etmeniz, sizi yeni yaşantınıza hazırlayacaktır. Disiplinli davranmayı yaşam biçimi haline getirmelisiniz.

YENGEÇ

AŞK ÖNEM KAZANIYOR 

Aşkın size sunacağı dekorları ve doneleri ret edemeyeceğiniz bir dönem. Sizi tehdit eden unsurları unutmayın ve sosyal yaşantınızda bencilliğe dönüşen davranış biçimlerinin size fırsat kaybettirebileceğini düşünün. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz.

ASLAN

İLETİŞİMİNİZ MÜKEMMEL 

Merkür sayesinde yollardan gelen, sevdiğiniz dostlarınızla özlem gidereceksiniz. Yine bu dönem, şirket içi aşkları da gündeme getirecektir. Birçoğunuz beklediğiniz fırsatları yakalayacaksınız. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız.

BAŞAK

ESKİ DUYGULARI ÖZLÜYORSUNUZ 

Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemek. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz ön planda olacak. Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz. Hafta ortasında temponuz artıyor. Çevreniz kalabalıklaşıyor.

TERAZİ

KENDİNİZE GÜVENİYORSUNUZ 

Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Bu dönem, özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalı, tedbiri elden bırakmamalısınız. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Kendinize güvenmeniz sayesinde güzel işler başaracaksınız.

AKREP

OLDUKÇA İDDİALISINIZ 

Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak yararınıza olacak. Paraya olan ilginiz artarken, para kazanma konusunda iddialı bir tutum izleyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz, özgür kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun, ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Katılacağınız toplantılarda konuşmalarınızla çevrenizi etkileyeceksiniz.

YAY

ÇOK ROMANTİKSİNİZ 

Yaşadığınız ilişkilere dikkat etmek zorundasınız. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen romantik duygularınız sizi yanıltacaktır. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bu hafta sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak, zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Fakat aldırmayın ve olayları kendi haline bırakın.

OĞLAK

ÇEVRENİZDEN ONAY BEKLİYORSUNUZ 

Bazılarınız, evliliğe ilk adımı atarken, toplumda isim yapan bir kişiyle birlikte olabilir. Bu kişiyle ortak aktivitelerde tanışacaksınız. Eğlenceli bir ortamda başlayan bir arkadaşlık, daha sonra ciddi boyutlara ulaşacak. Bu hafta huzursuzluk içindesiniz. Sevdiğiniz kişinin her şeyinden kuşkulanabilirsiniz. Enerjiniz, sizi her zaman en doğruya götürmeyebilir. Ailenizdeki sorunları çözmeyi yeğlerken, iş temponuzu da dengeleyeceksiniz...

KOVA

HATALARA AÇIKSINIZ 

Çevresel nedenler enerjinizi etkileyecek ve hatalara açık olacaksınız. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacak. Özgürlükten asla vazgeçmiyorsunuz. Duygusal kontrolü elden bırakmayın. Kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Öz güveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz.

BALIK

DUYGUSAL VE AKILCISINIZ 

Neptün geri gidiyor. Ani kararlar vermemeli ve duygusal enerjinizi doğru kullanmalısınız. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tanıştığınız bazı kişilerle sırdaşlık ve dostluk duygularınızı tatmin edeceksiniz. Yeni ve eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak. Hatta eski bir projeyi canlandırma sohbetleri yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder