Filiz Özkol Günlük burç yorumları: 15 Ocak 2021 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

Günlük burç yorumları: 15 Ocak 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Kendinizi ifade edemediğiniz zaman huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Sabırsız ama güveli tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız. Bugün birçok problemin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

BOĞA: Kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun şekilde kullanacağınız bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken, kendinizi aşma konusunda size avantaj sağlıyor.

İKİZLER: Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp sessiz kalmak isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

YENGEÇ: Bugün, karşılaşacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Sizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Sezgileriniz epey yüksek. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın.

ASLAN: Değişiklik yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Bugün, konuşmalarınızla çevrenizi istediğiniz gibi etkileyecek gücünüz var.

BAŞAK: Sezgilerinizin, yüksek olduğu bir gün içindesiniz. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine girecek, beklediğiniz performansı yakalayacaksınız.

TERAZİ: Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Kolay olmadığını biliyorsunuz.

AKREP: Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanızı sağlayacak. Yaşamınızı isteklerinize göre yönetmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

YAY: Değerlerinizin farkındasınız ama bu özelliğinizi karşı tarafa aktarmakta güçlük çekebilirsiniz. Bugün inatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilirsiniz.

OĞLAK: Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendirecek, takıldığınız konularda ısrarcı davranacaksınız.

KOVA: Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Aile içinde oluşan durumlara tepkilisiniz.

BALIK: Gücünüzü artırma yolunda yeni bir dönem. Bulunduğunuz şartları benimsemekte tereddütleriniz var ve savaşınızın sizi rahatsız edecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz. Bugün sinirlisiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder