Günlük burç yorumları: 16 Ocak 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Maddi konularda gizli olmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizle ilgili değişime ihtiyaç duyuyorsunuz. Bazı çevrelerde kendinize sakladığınız düşüncelerinizi paylaşmak istemiyorsunuz. Netlik size çok yakışıyor.

BOĞA: Çevre kalıplardan sıkıldınız ve durmadan savaştınız. Hep derdiniz vardı. Sizi dinleyen çok azdı. İşinizle ilgili konular rutin bir şekilde gidiyor. Bugün kişiliğinizle güçlenen özgüveniniz ortaya çıkacak.

İKİZLER: Söz konusu maddi kazançlar olduğu zaman kafanız son derece iyi çalışıyor. Bugün çevrenizde gelişen olaylara maddi yaklaşabilir ve her şeyi kendi tarzınıza uygun değerlendirebilirsiniz. Daima savunma halindesiniz.

YENGEÇ: Enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olun ve kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin. Enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri.

ASLAN: Yakın dostlarınızla beklediğiniz duygusal iletişimi kuracak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Onlarla birlikte bazı kişisel iş birlikleri içinde olacaksınız Yapacağınız atılımlar için önünüzü açmalısınız.

BAŞAK: Çevre koşullarını yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenin. Bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecek. Yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı yeğliyorsunuz.

TERAZİ: İş hedefleriniz için daha yoğun çaba harcamanızı gerektiren çalışmalar gündeme gelecek. Kişisel olarak, siz de bu eğilim doğrultusunda talepkar olacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile aileniz arasında problemler oluşabilir.

AKREP: Duygularınızı olumlu şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Olaylara yaklaşımınızı partnerinizin onaylamasını bekliyorsunuz. Karşı tarafla güç birleşimi yapabilirsiniz.

YAY: Aşkınızı kendi ölçülerinize göre yaşamak isteseniz bile, karşı tarafın kalıplaşmış düşünceleri isteklerinize belli bir kontrol getiriyor. Bugün başarıyı karşı taraftan beklemeniz hataya açık olmanıza sebep oluyor.

OĞLAK: Duygusal paylaşımlarınızda eksiklik yaşıyorsunuz. Yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Yakın dostlarınızdan gelen telefonlar akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek. Ailenizin desteğine ihtiyacınız var.

KOVA: Ailenin eski konularının gündeme gelmesi sizi üzebilir. Bugün, kısa sürecek duygusal etkilenmelerden uzak durun. İstklerinizde yapıcısınız. Haklı da olsanız fevri hareketlerden sakınmalısınız.

BALIK: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönünüz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Gün içinde kararsızlık yaşamanız mümkün. Partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder