Kıskançlıklar söz konusu

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bilinçaltınız gerekli disiplini sağlayacak ve çözümü zor olan konuları sabırlı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Aşk hayatımızda çevreye kayıtsız kalamayacağımız bir hafta. Yeteneklerimiz konusunda, kendimize şans vermeliyiz... Partnerimizle kıskançlık problemleri yaşayabiliriz. Dikkatli olmalı ve olayları abartmamalıyız. Mevsim hastalıklarına dikkat!

KOÇ

SÜRPRİZLER KAPINIZDA 

Bu hafta çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işler yapacaksınız. Size hem para kazandıracak hem de kişisel ilişkilerinizi destekleyecek işler yapacaksınız. İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir hafta. Birlikte çalıştığınız kişilerle, duygusal çelişkiler yaşamanız mümkün fakat sizdeki başarma hırsı, hiçbir engel tanımıyor.

BOĞA

ÇEVRENİZDE SEVİLİYORSUNUZ

Birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Fazla sorumluluk aldığınız zaman, aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz, sorunları ve olayları da beraberinde getiriyor. Farklı konuları kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bu hafta, özellikle ilişkilerinizi restore etmenin tam zamanı. İstekleriniz konusunda sabırlı ve özverili davranmalısınız. Duygusal olarak ne aradığınızı ayrıntılı olarak düşünmelisiniz. Merkür yüzleşmesi yaşıyorsunuz.

İKİZLER

DUYGULARINIZI KONTROL ETMELİSİNİZ

Bazı olayları yeniden yapılandırmak isteseniz de, şimdilik beklemeyi yeğlemelisiniz. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Bu dönem romantik kalmaya devam. İsteklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Son anda vazgeçmediğiniz müddetçe her şey mükemmel gelişecek. İçsel sezgilerinizin doğru çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır.

YENGEÇ

ÇEVRENİZİ SORGULUYORSUNUZ

Yaşadığınız çelişikleri, karşı tarafa da yaşattığınız zaman iş çığırından çıkıyor. Sevdiklerinizden alacağınız güç çok önemli. Girdiğiniz ortamlarda kendinizden emin tavırlarınız ve etkileyici cümlelerinizle arkanızda bir hayranlık ordusu bırakacaksınız. Hemcinsleriniz tarafından kıskançlıkla izleneceğiniz için bazılarına karşı dikkatli olmalısınız. İçsel çatışmalarınız bitiyor. Sezgileriniz size yardım edecek. Çevrenizi sorgulamaya devam ediyorsunuz.

ASLAN

ENERJİNİZİ ÇOK YÜKSEK

Risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İçinizdeki sevinç bir anda tavan yapacak ve önleyemediğiniz bir yenilenme duygusu içinde olacaksınız. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir hafta. Birlikte çalıştığınız kişilerle, duygusal çelişkiler yaşamanız mümkün. Bu dönem çalışma temponuzu bozmak istemiyorsunuz.

BAŞAK

ALINGANLIK SİZİ YORUYOR

Venüs ve Merkür iletişim evinizde birlikte hareket edecek. İnce detaylar üzerinde durduğunuz için, çevrenizin sizi anlaması zorlaşacaktır. Uzun süredir beklediğiniz performansı sağlamak için uygun zeminleri hazırlamak zorundasınız. Takıntılarınızla yaşamaktan vazgeçin. Bu hafta birçok arkadaşınız aşk hikayeleriyle ilgili düşüncelerini sizinle paylaşacaklar. Beklediğiniz haber için kolları sıvamalısınız. Bu hafta son derece alıngan olduğunuz bir hafta yaşayacaksınız.

TERAZİ

ENERJİNİZE GÜVENİYORSUNUZ

Bu hafta karşıt Mars sayesinde aktif ve hareketli bir performans sergilemenize rağmen, dikkatli olmalısınız. Karmaşa sorun getirebilir. Yine bu dönem, sürpriz aşklar gündeme gelecek. Aynı frekansta olacağınız kişilerle ortak fikirler üreteceksiniz. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Fiziksel yönlerinizle ilgili değişimlerden sakınmalısınız. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. Hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmalısınız.

AKREP

SEZGİLERİNİZ SİZE YARDIM EDİYOR

Venüs ve Merkür burcunuzda birlikte ilerlemeye başlıyor. Sosyal aktiviteleri seviyor olsanız da, kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Olayların duygusal yönleri canınızı sıkabilir fakat karşınızdaki kişilere gereken desteği veriyorsunuz. Arkadaşlarınız konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz. Dostlukların aşka dönüşmemesi, sizin tavırlarınız karşısında şekil alacak. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız.

YAY

AKLINIZA GÜVENİYORSUNUZ

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler olumlu enerjilerini size yansıtmak için sanki size söz vermiş gibi davranıyor. Yardım etmeyi ve akıl vermeyi seviyorsunuz. Biraz da kendinize zaman ayırın. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Kıskançlıktan uzak kalmalısınız. Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız.

OĞLAK

DENGELERİNİZİ BOZMUYORSUNUZ

Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacak. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki gibi akılcı bir yaklaşımı seçin. Geleneksel yapınızı kararlı bir şekilde muhafaza ederek, işinizin gerektirdiği tüm enerjiyi ortaya koyacaksınız. Maddi ve manevi olarak yorucu bir hafta geçireceksiniz.

KOVA

FIRSATLARI DOĞRU KULLANIYORSUNUZ

Maddi fırsatlar ayağınıza gelecek ve çok para kazanacaksınız. Ortak çalışmalar, yolculuklar, idealleriniz ve yeni fikirler önem kazanacak. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Biraz daha cesur olmalı ve size verilen sunumları iyi değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızın saptırılmasından hoşlanmıyorsunuz. Çevrenizdeki koşullardan faydalanmasını çok iyi biliyorsunuz.

BALIK

GEÇMİŞE TAKILMAYIN

Maddi harcamalarınınız için gerekli desteği kendi imkanlarınızla yaratmalısınız. Yeniliklere açık olmanıza rağmen, bugün eski alışkanlıklarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir dönem. Akıllıca davranmalı ve şartlarınızı karşı tarafın istekleri doğrultusunda değerlendirmelisiniz. Geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir hafta içindesiniz.

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder