Özden Cerrahoğlu, Hande Yener’in eski nişanlısı Ümit Cem Şenol ile birlikte

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Stil yarışmasıyla adını duyuran Özden Cerrahoğlu’nun bir süredir ismi Kemal Doğulu ile anılıyordu. Ama hiçbirinden bu konuda bir açıklama gelmedi.

Cerrahoğlu’nun Instagram’da Kemal Doğulu ile paylaştığı samimi fotoğrafları görünce kesin sevgililer diye düşündüm. Aldığım bir duyuma göre ikili yazın birlikte tatil de yapmış.

Özden Cerrahoğlu'na sordum ama ne olumlu ne de olumsuz bir yanıt alabildim. Bana görüldü attı, cevap vermedi. O değil de sevgilisi kıskanmıyor mu bu fotoğrafları? Ben olsam çıldırırım!

Ümit Cem Şenol ile el ele


Sonrasında bir fotoğraf buldum. Özden Cerrahoğlu Hande Yener’in eski nişanlısı Ümit Cem Şenol ile ele ele. İkili bir süredir aşk yaşıyor. Önce o mu değil mi diye tereddüt ettim ama Instagram'da samimi konuşmaları da var.


Soyadı ve tarz benzerliği

Özden Cerrahoğlu Emre Şenol ile de anıldı. Emre Şenol, Instagram'dan boy boy samimi fotoğraflar paylaştı. Ancak bu aşk kısa sürdü. Emre Şenol'un Ümit Cem Şenol'a benzerliği dikkat çekici.


Hande Yener ve Ümit Cem Şenol neden ayrıldı?

Herkes Hande Yener ve Cem Şenol’un evlenmesi beklerken, ikili sürpriz bir şekilde ayrıldı. Çift yaklaşık 3 yıldır birlikteydi.

Ümit Cem Şenol hakkında, “Hande Yener’in parasını harcıyor” şeklinde haberler çıktı. Şenol, Posta’ya yaptığı açıklamada, “Hakkımda çıkan ‘Hande Yener’in parasını harcıyor’ haberleri yüzünden ayrıldık” dedi. Yakın zamanda da Hande Yener’i özlüyorum diye 

Hande Yener ise sessiz kalmayı tercih etti. Şimdilerde rapçi Misha Michael ile aşk yaşıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder