Kendi filmiyle karşımızda: Venom

06 Ekim 2018, Cumartesi 05:00
AA

HAFTANIN FİLMİ

Sinemaseverlerin ilk olarak 2007 yılında ‘Spiderman 3’ filminde karşılaştıkları ‘Venom’, nihayet kendi filmine kavuştu.

Uzaydan gelen simbiyotik (aynı bedende ortak yaşam sağlayan canlılar) bir yaratığın aslında dünyayı ele geçirme planı olduğunu öğrendiğimiz filmde kahramanımız Eddie Brock, kötü bilim insanı Carlton Drake’e karşı mücadele veriyor. Bu mücadele sırasında da kendi bedenine yerleşen ve onu Venom’a dönüştüren uzaylı yaratık sayesinde etrafı bolca kırıp döküyor.

Tom Hardy’nin iyi niyetli çabalarına rağmen sadece meraklısına tavsiye edebileceğimiz bir filmle karşı karşıyayız. Başarılı aktörün hatrına izlenebilir. İyi seyirler.

YAKIN PLAN: TOM HARDY

● ‘Mad Max Fury Road’un başrol oyuncusunun köpeğinin adı da Mad Max.

● En çok hayran olduğu oyuncu Gary Oldman.

● Gençliğinde alkol ve uyuşturucu bağımlısıymış.

● Tam bir bale tutkunu.

VİZYONDAN SEÇMECE

JOHNNY ENGLISH TEKRAR İŞ BAŞINDA

Yönetmen: David Kerr

Oyuncular: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko

BABAMIN CEKETİ

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Ayşen Gruda, Erkan Can

GÖZDE HATUNOĞLU'NUN SEÇİMİYLE...

SÜPER KAHRAMAN FİLMLERİNİN EN 'KÖTÜ' 5 KARAKTERİ

THANOS

Marvel evreninin en güçlü karakteri, elinde bulundurduğu sonsuzluk taşlarıyla evrendeki yaşamı tümden yok etme gücüne sahip. Onu ‘Avengers: Infinity War’dan hatırlıyoruz.

JOKER

Kötü süper kahramanların belki de en kötüsü. Yüzündeki yarası, gülümseme gibi görünse de insanları güldürmeyi değil ağlatmayı seviyor. Solo filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

HARLEY QUINN

DC evreninin ‘kadın kötü’lerinden. Hem zeki, ele avuca sığmaz ve hınzır hem de çok acımasız. Aynı zamanda Joker’in sevgilisi. İnsanları beyzbol sopasıyla dövüyor. Kendisini ‘Suicide Squad’da izledik.

MAGNETO

X-Men serisinin karakteri, iyilerin arasından çıkıp kötülerin tarafına geçse de ara sıra iyilik yapıyor. En son onunla ‘X-Men: Apocalypse’ filminde karşılaştık.

LOKİ

Odin’in oğlu, Tanrı Thor’un üvey kardeşi olan Loki, kötü şakalar yapan şakacı bir kötü olarak anılıyor. İnsanları kandırarak onlara kötülük yapan Loki de iyiliğin ışığına karşı koyamıyor. ‘Avengers: Infinity War’da karşımıza çıktı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.