10 Ağustos haftası burçlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ

Maddi konular ve parasal işlerinizi güvene alma isteğiniz yüksek bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Keyif yapmak ve kariyer sorumluluklarınız arasında gidip gelmek sizi strese sokabilir. Aynı zamanda hem dünyevi konularla, hem de ruhani olaylar arasında kalabilirsiniz. Perşembe günü kontrolsüzlükten uzak durun. Cesaretiniz ve düşünmeden hareket etme isteğiniz, toplum önünde, ailevi meselelerde veya iş alanlarınızda kavgalara ve sürtüşmelere neden olabilir. Bu dönem kendinizden ziyade bütünü düşünmeli, herkesin hayrına hareket etmelisiniz. Kavgalardan uzak durun, sıkıntıları kendi üzerinize çekebilirsiniz.

BOĞA

Sizin için önemli haftalardan biri başlıyor. Bu hafta kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Hafta başında akşam saatlerinde hızlı, farklı ve ani duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız. Aile ortamlarınızda iletişiminiz rahat akmayabilir, sıkılganlıklarınız ve farklı davranışlarınızla ailenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Bu hafta ailevi meseleler, ev konularınız ve gelecek planlarınızı devreye sokmak arasında bocalamalarınız olabilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde de stresler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü tanımadığınız ortamlarda fikirsel ve fiziksel çekişmelere, kavgalara dikkat edin. Başkalarına yardım etmek isterken kendinizi olmadık durumlar içine sokabilirsiniz.

İKİZLER

Bu hafta işlerinizi geri plandan yürüteceksiniz. Dış ortamlardan alacağınız haberler sizi şaşırtabilir. Yakın çevrenizle iletişim halinde olacağınız insanlara karşı sabırsız ve sıkılgan olabilirsiniz. Diğer taraftan kafanız her zamankinden farklı çalışabilir. Öğrenmek istediğiniz bir sürü alan var ve bu aralar kısa bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, maddi yönden sizi bağlayan konular ve iş yükümlülükleriniz buna izin vermeyebilir, üzerinizde stres ve baskı hissedeceğiniz bir hafta olacak. Perşembe gireceğiniz ortamlarda, sosyal ilişkilerinizde dikkatli olun. Gerginlikleriniz arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde olmadık çekişmeleri ve kavgaları üzerinize çekebilir.

YENGEÇ

Bu hafta çevrenizle beraber yapacağınız programlara kendinizi verebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda sıkılganlıklarınız etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Maddi konularda konuşmalarınız olacaksa gergin etkilere karşı dikkatli olun. Özel ilişkileriniz ve maddi konular arasında git-geliniz yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli bir olayla uğraşabilirsiniz. Perşembe günü kalabalık ortamlarda kavga veya sürtüşmelere çekilebilirsiniz. Hem özel hayatınızda, hem aile ilişkilerinizde, hem de iş alanlarınızda sadece kendinizi düşünerek hareket etmeyin. Gücünüzü bütünün hayrına kullanmaya çalışın.

ASLAN

Bu hafta oldukça hareketli ve hızlı etkilerle başlayabilir. İş alanlarınızda kafanıza buyruk olabilir, duygu değişkenliklerinizi etrafınızdaki insanlara yansıtabilirsiniz. Bu aralar konuşmalarınız ve fikirleriniz bir hayli ilgi çekici. Farklı ve sıra dışı konuşmalarınız en çok annenizle konuşmalarınızda veya iş alanlarınızdaki iletişimde sizi zorlayabilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeye çalışın. Tahammülsüzlüklerden uzak durun. Perşembe günü seyahat halindeyseniz, tanımadığınız ortamlardaysanız gerginlikleri üzerinize çekmeyin. Bu dönem en çok kendi kişisel istekleriniz ve iş alanlarınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir.

BAŞAK

Bu hafta kafanızdaki planları hayatınıza geçirmek için uğraşabilirsiniz. Bir seyahat veya tatil fikri sizi çok heyecanlandırabilir veya tatile ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. İçinizde tuttuklarınız olur olmadık yerlerde ortaya çıkabilir. Anlık tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Kendi köşenize çekilmek kendinize daha fazla vakit ayırmak istediğiniz bu dönem özel hayatınızın sorumluluklarıyla uğraşmak sizi yorabilir. Sevdiğiniz insanın işi veya sağlığıyla ilgili konular önem kazanacak. Perşembe günü ve civarında kavga ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşadıklarınızı konuşmak, sosyalleşmek zorlandığınız alanları aşmanıza yardımcı olabilir.

TERAZİ

Halledilmesi gereken parasal konular hafta başında vaktinizi alabilir. Banka işlemleri, alacak verecek konularına odaklanabilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla ve çevrenizdeki insanlarla konuşurken onlara farklı yönlerinizi gösterebilirsiniz. Fikirleriniz hızlı akarken maddi konularda ani harcamalardan sakınmaya çalışmalısınız. Perşembe günü özel ilişkilerinizde şartları fazla zorlamayın. Sevdiğiniz insanla tartışmalara, kavgalara açık bir gün olabilir. Aile sorumluluklarınız, evinizle ilgili yapmanız gerekenler, sosyal ortamlarda rahat hareket etmenize engel oluyor. Dengenizi korumaya çalışın.

AKREP

Özel hayatınıza, sevdiğiniz insana daha fazla enerjinizi vereceksiniz. Onun duygusal konulara farklı yaklaşımı bu Pazartesi ani ve sürpriz kararlar almanıza ve buna göre programlar yapmanıza neden olabilir. Göz önünde olduğunuz ortamlarda, kalabalık yerlerde tahammülsüzlüğe dikkat edin. Hem profesyonel, hem de özel hayatınızda herkesin sizin söylediklerinizi takip etmesini isteyebilirsiniz. Perşembe günü iş alanlarınızda kavga ve gürültüden uzak durun. Bu dönem enerjinizi daha faydalı sizin dışınızda gelişen olaylara aktarmalısınız. Güzel haberler uzak çevreden gelecek. Kariyerinizi parlatmalı, gereksiz işlerinizi aza indirgemelisiniz. Yoksa stresli bir hafta olabilir 

YAY

Bu hafta gündelik işlerinize ve sağlığınıza odaklısınız. Gündelik hayatınızda programlarınız akşama doğru sürpriz gelişmelerle bölünebilir. Uzak yerlerdeki insanlardan alacağınız iş haberleri varsa sıkılgan ve tahammülsüz yapınızı kontrol edin. Düşündüklerinizi uygularken diğer insanları dikkate almayacaksınız. Perşembe günü risk içeren işlerinizde dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insanla parasal konular ortamı gerginleştirebilir. Maddi konularda kavga ve gürültüden kaçınmanız gerekecek. Yapmayı arzuladığınız işler parasal konulara bağlanıyor. Hesaplı adımlar atmak üzerinizde stres yaratabilir, geleceğinizi düşünerek atacağınız adımlar uzun vadede işinize yarayacaktır.

OĞLAK

Keyfe ve kendiniz için yapacaklarınıza önem vereceğiniz bir hafta başlıyor. Sıra dışı davranmak ve duygusal durumunuza göre hareket etmek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda maddi konularda sinirli ve gergin konuşmalar geçebilir. Planlarınızı karşı tarafa doğru aktarmaya çalışın. Ev ve aile ortamlarınızda şiddetli sürtüşmelere ve kavgalara Perşembe günü açık olabilirsiniz. Gerginlikleri inatçılığınızla köpürtmeyin. Konuşarak her tür sorunu aşmanız mümkün. Bu dönem paranızı verimli kullanmaya çalışın. Tahsil etmeniz veya almanız gereken paralar varsa bu hafta bu işlerinizi halledeceksiniz.

KOVA

Ev ve aile alanlarınızda hızlı enerjiler söz konusu. Evinizde sürekli hareketlilik ve fikir değişikliği devrede olabilir. Eşiniz veya partnerinizden görmek istediğiniz destekler var ama fikirsel olarak bazı konularda uzlaşmak kolay olmayabilir. Aile ortamınızdaki değişimler ilişkilerinizi zorlayabilir. Perşembe günü iş alanlarınızda, gereksiz risklerden kaçının. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ufak bir tartışma büyük olaylara dönüşebilir. Unutmayın bu dönem sadece kendinizi düşünmemeli, başka insanların girişimlerini de önemsemelisiniz. Partnerinizin iş ve sağlık konuları üzerinizde stres yaratabilir. İşbirlikleriniz hafta sonuna doğru hızlı ilerleyecek.

BALIK

İletişiminiz, telefon trafiğiniz bu hafta hızlı akacak. Yakın çevrenizle beraber yaptığınız planlar varsa akşam saatlerinde bu planlarda sürpriz gelişmeler olabilir. Duyacaklarınız konusunda hayrete düşebilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlara karşı tahammülsüzlüklere ve sabırsız enerjilere dikkat edin. Perşembe günü sosyal hayatınızdaki girişimleriniz sizi sinirli ve gergin kılabilir. Bir işten parasal beklentiniz yüksek olacak ama bu dönemde herkesin kar sağlayacağı işlere yönelmeli sadece kendinizi düşünmemelisiniz. Değişik iş ve fırsatlar karşınıza gelecek ama fikirlerinizde biraz esnek olmaya çalışmalısınız. Beraber çalıştığınız insanların sağlık sorunları üzerinizde stres yaratabilir.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder