20 Eylül haftası burçlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ BURCU: Bu hafta gerçekleşen Balık burcu dolunayı, kadersel alanda beklenmedik duygusal oluşumları ve olayları hayatınıza taşıyabilir sevgili Koçlar. Başlattığınız işlerin, projelerin ve sağlık düzenlemelerinin sonuçlarını alacaksınız ve ne ektiyseniz onu biçeceksiniz. Ayrıca bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Diğer taraftan hemen karalar bağlamayın. Özel ilişkinizde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Çarşamba günü itibarıyla kendinizi ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Eşinizin veya sevgilinizin hayatının detayları daha fazla ön planda olacak.

BOĞA BURCU: Bu hafta oluşan dolunay etkisiyle, arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ilişkilerinizde gerginlikler ve hassaslıklar yaşayabilirsiniz sevgili Boğalar. Aşk yaşantınızla ilgilenmeniz gerekirken, kendinizi sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızın konularıyla ilgilenirken bulabilirsiniz. Gündelik koşturmalarınızda ve işlerinizde fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir. Çarşamba gününden sonra gündelik işlerinizin, koşturmacalarınızın, iş hayatınızın üzerine daha fazla eğilebilirsiniz. Çalışma koşullarınız hızlanırken, başkalarına hizmet etmek sizi mutlu edebilir. Bu dönem kendi sağlığınıza vakit ayırmanız önemli olacak.

İKİZLER BURCU: Salı günü kariyer ve iş evinizde oluşan Balık burcu dolunayı, iş hayatınızda stresli oluşumları veya önemli haberleri hayatınıza taşıyabilir sevgili İkizler. Ya da evinizle ve yakın çevrenizle ilgilenmeniz gereken zamanlarda, ortaya çıkacak bir iş veya bir sorumluluk size rahat soluk aldırmayabilir. Bu dolunayda eğitim ve iş fırsatlarınızın yüzünüze güldüğünü, fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Çarşamba günü ve sonrası işten fırsat bulduğunuz zamanlarda keyfinizi arttıracak aksiyonların peşinden gidebilirsiniz. Hayatınıza kalite ve değer katacak insanlarla iletişiminizi hızlandıracaksınız.

YENGEÇ BURCU: Bu haftayla birlikte, uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir. Ya da ortaya çıkacak bir seyahat, birebir görüşmelerinizi, randevu veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda duygusal olarak içinizde oluşan stresleri, gelgitleri iyi organize etmelisiniz. Bu dolunayda bir taraftan aile hayatınızda kendinizi mutlu, huzurlu hissedeceksiniz. Çarşamba günüyle beraber evinize, yuvanıza, ailenize daha fazla kendinizi vereceğiniz bir dönem başlıyor. Evinizle ilgili yapılması gerekenler, aile hayatınızda verilmesi gereken kararlar bu dönem ele alınabilir.

ASLAN BURCU: Bu hafta Salı günü oluşan dolunay, ilişkilerinizde senin paran, benim param veya malım sürtüşmesi ve alınganlığı yaşatabilir. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Veya eşinizin, sevgilinizin hayatında parasal sorunlar oluşabilir. Yine çok sorunlu bir dolunay olmayacak güzel iş bağlantılarına kapınız açık görünüyor. Çarşamba gününden sonra eğitim, öğrenim işlerinizin öne çıkacağı bir dönem başlıyor. Dijital alanlar, network çalışmaları, satış, reklam, pazarlama işleri öne çıkabilir. Kısa vadeli planlarınızı hareketlendirebilir, iletişimsel işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

BAŞAK BURCU: Salı günü oluşan dolunay, özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla alınganlıkları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir sevgili Başaklar. Özel hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu dönem kendinize dönük bir dönem içinde olduğunuzdan, karşı tarafın sizi baskıladığını, sıktığını veya üzerinize çok fazla geldiğini düşünmeniz de mümkün. Bu dolunay ilişkilerinize veya taşınmaya odaklı olabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda çok güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Ayrıca parasal işleriniz öne çıkıyor. Bu süreçte yatırımlarınıza, cebinize giren paraya ve kazançlarınıza odaklanacaksınız.

TERAZİ BURCU: Bu hafta Salı günü oluşan dolunay, iş hayatınızda hızlı gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Ya da sağlığınızla ilgili konuları gündeminize oturtabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. İsteksizliğiniz ve halsizliklerinizin neden olduğunu görmeye başlayacaksınız. Görünmeyen şeylerin ardındaki gerçekler açığa çıkacak, en azından rahatlayacaksınız. Yine bu dolunay işlerinizi hızlandırırken aşkta ve size keyif veren konularda güzel teklifler karşınıza gelebilir. Çarşamba gününden sonra kendinize olan güveniniz artıyor. Güçleneceksiniz. Zor dönemleri geride bırakıyorsunuz.

AKREP BURCU: Bu hafta Salı günü oluşan dolunay aşk hayatınızda meydana gelecek sevgili Akrepler. Bu birkaç gün sosyal ortamlarda veya özel hayatınızda hızlı hareketlenmeler olabilir. Keyfiniz yüksek akarken tamamlamanız gereken bir eğitim veya işiniz varsa bunları ele alabilirsiniz. Kafanıza bir düşünce takılı kalabilir. Çarşamba gününden sonra kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu dönemde planlarınızı oluşturun, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

YAY BURCU: Bu hafta Salı günü oluşan Balık burcu dolunayı, sizin ev ve aile evinizde gerçekleşiyor sevgili Yaylar. Bu bağlamda evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilirsiniz. Ya da ailenizle olan bağlantılarınızda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Bu hafta işiniz ve aileniz arasında denge kurmak sizi oldukça zorlayabilir. Evle ilgili yapılması gereken bir iş karşınıza çıkabilir. Bu dolunayda sosyal çevrenizden güzel teklifler ve işler alabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız hareketleniyor. Gelecek planlarınız devreye girecek ve gelecekle ilgili önemli işler karşınıza gelebilir.

OĞLAK BURCU: Bu hafta Balık burcunda oluşan dolunay nedeniyle, programınız biraz karışık olabilir sevgili Oğlaklar. Bu dolunayda, yakın çevrenizden, sevdikleriniz ve akrabalarınızdan duygusal haberler alabilirsiniz. İş trafiğiniz karışabilir, küçük olaylarla, konularla ilgili olacaksınız. Önemli iş bağlantıları yakın çevrenizden gelebilir. Güzel anlaşmalar ve şanslar devrede olurken Çarşamba gününden sonra kariyer ve iş alanlarınızda sizi destekleyen bir dönem başlıyor. Kendinizi işinizde gösterecek, göz önünde olacak, önemli bağlantılar kuracaksınız. Bu dönem annenizin hayatıyla daha fazla ilgili olabilirsiniz.

KOVA BURCU: Bu hafta gerçekleşen dolunay maddi alanınızda oluşuyor sevgili Kovalar. Sahip olduklarınız, alacaklarınız ve kazanımlarınız konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya bu alandaki uğraşılarınız insan ilişkilerine bağlı olabilir. Enerjinizi iş alanlarınıza yoğunlaştırın. Alacak, verecek dengesini iyi kurmaya çalışın. İşlerinizde önemli açılımlar altında olacaksınız. Yine çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Çarşamba gününden sonra öğrenmeye, keşfetmeye açık bir dönem başlıyor. Seyahatleriniz artabilir, medya, ticaret ve planlanmış işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Bu dönem keyfiniz yüksek olacak.

BALIK BURCU: Bu hafta Salı günü oluşan dolunay sizin hayat evinizde gerçekleşiyor sevgili Balıklar. Aldığınız kararlarda bu birkaç gün ekstra hassas olabilirsiniz ve alınganlığınızı gereksiz yere ilişkinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinizde oluşabilecek değişimler, bu birkaç gün sizin kendi hayatınızı derinden etkileyebilir. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Sağlığınıza, ruh iniş çıkışlarınıza dikkat edin. Bu hafta maddi konularda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra alacak, verecek işleri, banka işlemleri, ortak parasal işleriniz sizin için daha önemli olacak.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder