Hande Kazanova22 Kasım haftası burçlar
HABERİ PAYLAŞ

22 Kasım haftası burçlar

Koç Burcu: Haftanız aile hayatınıza yönelik vereceğiniz kararlarla başlıyor. Yuvanız, aileniz, eviniz birkaç gün boyunca hayatınızın merkezine yerleşebilir. Perşembe gününden sonra size keyif verecek alanlara yöneleceksiniz. Pazartesi günü itibarıyla yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınız önem kazanıyor. Bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Ayrıca öğrenmeyi ve kendinizi eğitim alanlarınızda ortaya koymayı seveceksiniz. Bu dönem gezmekten, seyahat etmekten, yeni bir eğitim programına başlamaktan mutluluk duyabilirsiniz ama sizi aşağıya çeken, zorlayan olaylarla karşılaşmanız da mümkün. Şartları çok zorlamayın.

Boğa Burcu: Haftanıza kısa vadeli programlarınızı gerçekleştirerek başlıyorsunuz. Alacağınız telefonlar iletişim trafiğinizi arttırırken, görevlerinizi rahat yerine getireceksiniz. Pazartesi gününden sonra hayatınızı değiştirecek, önemli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde parasal konular ön planda olurken, hayatı başka gözlerle göreceksiniz. Yine bu hafta Çarşamba günü ve sonrası bankanızla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz yalnız bu konuda geride bırakmanız gereken konular gündeminizde olacak.

İkizler Burcu: Bu hafta parasal işlerinizle ilgili olabilirsiniz. Bir iki gün boyunca maddi konularda ekonomik davranmak öne çıkabilir. Perşembe gününden sonra iletişiminiz daha hızlı akabilir. Pazartesi günü itibarıyla özel hayatınıza eğileceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak hayatınızda öne çıkabilir. Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa alabilirsiniz. Ayrıca her tür ortaklı işler, konuşma ve görüşmeleriniz de hızlanıyor. Sözleşmeler, anlaşmalar devreye girebilir ama bu alanlarda sizi aşağıya çeken konuları çok net yaşayacağınız olaylarla anlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Haftanıza kendi planlarınızı hayata geçirerek giriş yapacaksınız. Birkaç gün boyunca duygu değişimleriniz, çabuk karar verme ve yer değiştirme isteğiniz yüksek olabilir. Pazartesi günü ve sonrası sağlığınızı ve beslenme şeklinizi düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projelerle yola koyulabilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içine giriyorsunuz. Bir yandan da hem iş hem sağlık konularında bazı sorunlar oluşabilir.

Aslan Burcu: Haftanıza düzenli işinizde çalışarak, biraz izole olarak, isteksiz enerjilerle başlayabilirsiniz. Çarşamba günü akşam saatleri itibarıyla hafta sonuna kadar kendi yapacaklarınız öne çıkabilir. Pazartesi günü keyfinizi arttıracağınız, spora, hobilere yöneleceğiniz bir dönem başlıyor. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak ve hoşlandığınız insana açılmak öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artabilir. Özel hayatınızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz. Aynı zamanda bu alanlarda kendinizi ortaya koymakta zorlanabilir, eski bir konuyu halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Bu konu parasal konuları içerebilir.

Başak Burcu: Haftanıza sosyal çevrenizle yapacağınız sizi besleyecek ve güvende olmanızı sağlayacak planlarla başlayacaksınız. Çarşamba akşam saatlerine kadar hızlı akan hayatınız sonrasında yerini dinlenmeye ve kendi halinizde olmaya bırakabilir. Pazartesi günü ve sonrasında evle ilgili planlar içine girebilir, aile arasında önemli konuları konuşabilir, bir ev alımına, satımına odaklanabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizde sıkıntılarınız varsa bunların giderilmesi için harekete geçebilirsiniz. Yalnız aile hayatınızda halledilmesi gereken sizi zorlayan ve aşağıya çeken konularda gündeminizde olacak. Olayları gözünüzde büyütmeyin ve konuları ortaya çıkartmaktan korkmayın. Rahatlayacaksınız.

Terazi Burcu: Bu hafta önemli işlerinizde kendinizi güvenli hissedebilirsiniz. Mesleğinizin konuları bu hafta önemli olabilir. Pazartesi günü itibarıyla 15 gün boyunca iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Kafanız bu alanlarda hızlı ama biraz dağınık çalışabilir. Yine eğitim ve öğrenim alanlarınızda güzel açılımlar altında olabilirsiniz. Bu dönem kafanız hızlı çalışacak, araştırma isteyen işler için uygunsunuz. Yalnız yakın çevrenizden bir dostunuzun özel hayatına dair sorunlarla uğraşabilirsiniz. Olumsuzluklarda kendinizi aşağıya çekmeyin.

Akrep Burcu: Haftanıza gelecek planlarınızı ele alarak, dış ortamlarda bulunarak giriş yapacaksınız. Çarşamba akşam saatleri itibarıyla birkaç gün boyunca çok çalışabilir, kendinizi işinize verebilirsiniz. Pazartesi itibarıyla parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak. Maddi konulara eğilecek, paranızı değerlendirmek için planlar yapacaksınız. Bir yandan para görüşmeleriniz hızlanırken, sorunlarınıza çözüm üretmek için kolları sıvayabilirsiniz. Yalnız Salı ve Perşembe günleri parayla ilgili konularda bir sorun veya sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Değişmesi gereken konuları net bir şekilde görebilirsiniz.

Yay Burcu: Bu hafta ödemelerle ilgili konular öne çıkarken, paraya dayalı işlerinizde kendinizi güvene almak isteyebilirsiniz. Pazartesi günü itibarıyla 1 ay boyunca düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem. Kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak. Ayrıca Çarşamba gününden sonra 15 gün boyunca planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Kendinizi anlatmak, fikirlerinizi insanlara yaymak, önemli görüşmeler ve konuşmalar için harekete geçmek önem kazanacak. Ama hala fiziki olarak, sağlığınızda uğraşmanız gereken konular olabilir. Salı ve Perşembe buna dikkat edin.

Oğlak Burcu: Haftanıza özel hayatınıza kendinizi vererek, sevdiğiniz insana göre planlar yaparak başlayabilirsiniz. Çarşamba akşam saatlerinden sonra hafta sonuna kadar parasal işlerinizi organize edecek, ödemelerinizle uğraşacaksınız. Pazartesi günü ve sonrasında kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. 15 gün boyunca yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Bunu bir hazırlık dönemi, planlarınızı oturtma dönemi olarak düşünmelisiniz. Ayrıca bu dönem sağlığınıza gereken özeni gösterin, vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Salı ve Perşembe günleri gözünüzde büyüttüğünüz bir para meselesi, bir seyahat sizi zorlayabilir.

Kova Burcu: Haftanıza gündelik işlerinizle, sağlığınızla ilgili konuların öne çıkmasıyla başlıyorsunuz. Mide sorunları, cilt problemleri, hazımsızlık gibi durumlara dikkat edin, beslenmenize ekstra özen gösterin. Çarşamba akşamı itibarıyla hafta sonuna kadar özel hayatınıza ilgili olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz önem kazanırken, bu hafta itibarıyla sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Davetler organizasyonlar, aktiviteler hızlanıyor. Geleceğe yönelik işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Para kazançlarınızı ve gelirlerinizi bu dönem arttırabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın iş hayatlarında sorunlar oluşabilir veya onlarla sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu: Haftanıza oldukça keyifli etkilerle giriyorsunuz. Salı günü sosyal ortamlarda bir anlaşmazlık devreye girebilir. Çarşamba akşam saatlerinden sonra gündelik işleriniz, iş hayatınız veya sağlığınız önem kazanıyor. Çarşamba günü itibarıyla kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir. Bu dönem kendinizi işinizde ortaya koymak isteyeceksiniz. Yine kariyerinizde eski bir konu ve olayla karşılaşabilir, sizi aşağıya çeken durumları çok net görebilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle ilgili konularla uğraşılabilir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder