24 Ağustos haftası burçlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ

Haftaya ödemelerinize, banka işlemlerinize ve ortak parasal işlerinize daha fazla vakit harcayarak başlayabilirsiniz. Pazartesi günü hem kişisel konularda, hem de işle ilgili alanlarda dikkatli olun. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilir, bazı engel ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Toplum önünde kazalara dikkat edin. Salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 5 yıldızlı. İş alanlarınızda güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Anlaşmalarda bulunabilirsiniz ama aşırı iyimserlikten kaçınmakta fayda olabilir. Pazar günü bağışıklığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışabilir.

BOĞA

İlişkileriniz ve diğer insanlarla girişeceğiniz işbirlikleri bu hafta etkili olacak. Başkalarından onay almak ve insanlarla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. Pazartesi bazı işleriniz sonlanabilir, ileriye gitmek istediğiniz alanlarda engellerle karşılaşabilir, sorunları kendinize çekebilirsiniz. Sakin olmakta fayda olabilir. Salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günlerini özel hayatınızda kullanın. Bugünlerde çok güzel haberler alabilir, sevdiğinizle gelecek planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Beklentilerinizi iyi ayarlarsanız bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak anlamında şanslı olacak.

İKİZLER

Yapılması gereken gündelik işlerinizle haftanız başlıyor. İşle ilgili alanlarda rahat enerjiler altındasınız ama pazartesi sosyal ortamlarda enerjinizi kontrol etmek kolay olmayabilir. Arkadaşlarınızın iş alanlarında bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Parasal işlerde şartları çok zorlamayın. Bu hafta şanslı günleriniz de var. Salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri yeni açılımlar, parasal gelişmeler anlamında şahane. Sadece para harcamalarınızda abartıdan kaçının. Hafta sonu ailevi konuşmalarınızda hayal kırıklıkları yüksek olabilir, onlardan beklentinizi düşük tutmalısınız.

YENGEÇ

Haftanız keyifli ve eğlenceli etkilerle başlıyor. Hem özel hayatınızda, hem de işlerinizde dengeyi sağlayacaksınız. Pazartesi dikkatli olmalısınız. Göz önünde olacağınız yerlerde, kariyer hayatınızda bazı engeller devrede olabilir. Ailede sorunlar görülebilir. Bu hafta iş bağlantılarınızda birden fazla seçenek ve fırsatla karşılaşabilirsiniz ama şartlarda gerçekçi olmaya çalışın. Salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri sizi birçok konuda destekleyecek. Pazar ise düşünceleriniz karmaşık olabilir, bazı insanların sizi suistimal ettiğini fark edebilirsiniz.

ASLAN

Ailevi konular, ev hayatınız bu hafta başında önemli olacak. Gündelik işlerinizi planlamak, hayatın stresli yönlerinden uzak durarak ilerlemelisiniz. Pazartesi tanımadığınız insanların yanında ve iş alanlarınızda zorlanmalara ve engellere açık olabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Stresten kaçının. Salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi güzel iş bağlantıları, parasal kazançlar peşinde olabilirsiniz. Teklif ve anlaşmalara açık olacaksınız. Pazar günüyse harcamalarınıza dikkat edin, maddi konularda hayal kırıklıkları oluşabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının.

BAŞAK

Haftanıza iletişiminiz hızlı başlıyorsunuz. Telefon trafiğiniz yüksek çalışabilir. Hafta başında parasal işlerinizde, harcamalarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Riskten kaçının. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda da zorlanmalar oluşabilir. Çarşamba ve perşembe sosyal çevrelerden güzel haberler gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, kalbiniz boşsa hareketlendirebilirsiniz. Diğer insanlarla beraber yapılacak olan işlerde şansınız yüksek görünüyor. Hafta sonu özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Yine kalbiniz boşsa hayalperest davranabilirsiniz. Kendinizi akışa çabuk kaptıracaksınız.

TERAZİ

Haftanıza parasal işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Alacak-verecek dengesi önem kazanırken güzel parasal konuşmalar içine girebilirsiniz. Pazartesi günü sevdiğiniz insanla anlaşmak zor olacak. İlişkinizde yolunda gitmeyen konularda önemli bir karar verilebilir. Bir ilişki sonlanabilir. Ya da onun kariyerinde engeller ortaya çıkabilir. Perşembe iş konularınızı olumlu beslerken, çarşamba ve cumartesi günleri rahatlayacak, kendinize vakit ayıracak, yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Ailenizde huzuru bulabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza gereken özeni gösterin.

AKREP

Haftanıza kendi şartlarınızı oluşturarak, istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Pazartesi gününe dikkat edin. İş koşullarınızda, yakın markaj çalıştığınız bir insanla kavga, anlaşmazlık oluşabilir. Bir işinizde nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişinin ailesiyle ilgili bir konuda engel ve sıkıntılar oluşabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızı desteklerken, cumartesi güzel bir teklif ve iş bağlantısı devrede olabilir. Hafta sonunda arkadaş ortamınızda bazı konuşmalar sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

YAY

Bu hafta önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Aile hayatınız için yapılması gerekenler devrede olurken, uzun vadeli planlar yapmak iyi gelebilir. Pazartesi spor yaparken, hareketli işlerde bulunurken dikkatli olun. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Parasal işlerinizde risk almaktan kaçının. Salı ve çarşamba iş hayatınızda, gündelik yaşantınızda güzel haber ve sonuçlar alacaksınız ama maddi konularda abartıdan uzak durun. Güzel bir iş teklifi hafta sonu devrede olurken, aile hayatınızdaki konuşmalar üzerinizde hayal kırıklığı oluşturabilir.

OĞLAK

Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla görüşmeleriniz, konuşmalarınız haftanızı hızlı başlatacak. Özel yaşantınızı ve iş alanlarınızı dengede tutmayı başaracaksınız. Pazartesi gününe dikkat edin. Ailevi gerginlikleriniz yüksek olabilir. Enerjinizin engellendiğini düşünebilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe keyfinize yerinde, geleceğinize yönelik adımlarınızda ve işlerinizde istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz, özel hayatınızda abartılı iyimserlik devrede olacak. Sevdiğinizle planlar yaparken daha sağlam planların üzerine gidin. Yaratıcılığınız hafta sonu iyi çalışırken, kıskançlıktan uzak durmaya çalışın. 

KOVA

Haftanız kariyer ve iş koşturmalarınızla başlayabilir. Yapılması gereken işlerinizi iyi organize edecek, yerine getirmekten mutluluk duyacaksınız. Pazartesi girişimleriniz veya iletişimsel işlerinizde engeller oluşabilir. Salı, çarşamba ve perşembe işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilir, sezgilerinizi doğru kullanarak önemli adımlar atabilirsiniz. İş alanlarınızda bu hafta fazla açılmayın, sonra toparlaması zor olabilir. Maddi yönden sağlama almak istediğiniz koşullar karşınıza gelebilir. Hafta sonu parasal konularda gerçekçi olmaya çalışın, gereksiz harcamalara gömülmeyin.

BALIK

Haftanıza seyahat, dış işler ve gelecek uzantılı işlerinizle başlıyorsunuz. Sevdiğinizle beraber yapacağınız planlar bu hafta tıkır tıkır işleyebilir. Pazartesi gününe dikkat edin. Bir arkadaşlığınız, bir işiniz sonlanabilir. Güç çekişmeleri, beklenmedik olaylar devrede olabilir. Verdiğiniz bir söz yüzünden başka işleri ve kazançları kaçırabilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri şans ve keyif sizden yana olacak. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde sevindirici haberler alacaksınız. Aşırı iyimserlikle hareket edebilirsiniz. Pazar günü bazı konuşmalarınız sevdiğiniz üzerinde hayal kırıklığı yaratabilir. 

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder