3 Ağustos haftası burçlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koç

Dolunay, aşk hayatınıza, çocuğunuzla olan ilişkilerinize, sanatsal konulara ve eğlenceli olaylara vurgu yapabilir. Sosyal ortamlarınızda fazla vakit geçirmeniz karşınıza aşkı çıkarabilir ya da ilişkilerinizi ihmal etmenize sebep olabilir. Dengeyi iyi kurmayı bu dolunayda unutmayın, bazı olumsuzluklara açık olacaksınız. Bu hafta duygularınızı dile getirirseniz, çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Aşka, keyfe, çocuklara vaktinizi harcayacaksınız. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işleriniz öne çıkabilir. Aşk, keyif demişken tüm enerjiniz bunlara harcanmayacak. Evinizi güzelleştirmek istiyorsanız dekorasyon gündeminizde olacak.

Yengeç

Pazartesi akşam saatlerinde gerçekleşen Dolunay, para alanlarınızı etkileyecek. Bu Dolunay’da, parasal konularda alacak verecek dengenizi iyi koruyun. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Bu hafta uzun bir zamandan sonra sosyalleşmeye ve normalleşmeye başlıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü önemseyecek, kendinizi yenileyeceksiniz. Yine alışveriş yapmak, gezmek, dolaşmak ve paylaşım içinde olma ihtiyacınız yüksek olacak.

Terazi

Bu Dolunay’ın etkisiyle arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelebilirsiniz ya da onların hayatındaki birtakım olaylar sizin kendi özel hayatınızdaki zamandan çalabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Bu dönem toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriyorsunuz. Bir sürü görüşme ve konuşmalar yapabilirsiniz. Seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuki konularda şanslı bir dönem olacak.

Oğlak

Pazartesi akşam saatlerinde oluşan Dolunayda ortaya çıkacak bir borç veya ödeme sizi sıkıştırabilir ya da partnerinizin parasal durumundaki dengesizlikler, denge kurmanız için sizi harekete geçirebilir. Bu hafta kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, alacak tahsilinde bulunmak, vergi konularına çözümler bulmak için rahat bir süreç olacak. İlişkilere gelirsek bu hafta itibarıyla özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde güzel ve etkili bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönem sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak. Birbirinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Boğa

Dolunay; ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım hassaslıklar ortaya çıkartabilir. Başlattığınız işlerin karşılığını bu Dolunay’da alabilirsiniz. Aynı zamanda aile hayatınızda yaşayacaklarınız, iş hayatınızda dengenizi bozabilir. Düşüncelerinizde eleştirmeye, keskin bakış açınızla olayları negatif yönden ele almaya açıksınız. Neyse ki Dolunay zamanı olumsuz gördüğünüz konuları birkaç gün sonra daha net bir şekilde toparlayabilirsiniz. Emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işleriniz için harekete geçebilirsiniz. İletişime dayalı işleriniz, yakın çevre bağlantılarınız bu hafta itibarıyla güzelleşiyor.

Aslan

Bu Pazartesi oluşan Dolunay’la beraber özel hayatınızla ilgili kararların, önemli sonlanmaların veya streslerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu dolunayda ikili ilişkilerde veya ortak adımlarda dengeyi iyi sağlamalısınız. Bu hafta önemli görüşmeler, konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete geçebilirsiniz. Diğer taraftan sosyal çevrelerden uzaklaşma, ilişkilerinizde bir geri çekilme isteği de oluşacak. İlişkilerinizde fedakarlıklar öne çıkabilir. Bu dönem yalnızlığı sevebilir, hayatın anlamını bulmak isteyebilirsiniz.

Akrep

Bu hafta başında iş hayatınızda ve kariyerinizde olan bir olay, duygusal olarak sizi etkileyebilir. İlginizi ve algınızı daha çok ailevi konu ve olaylara yönelttiğiniz bu dönemde, iş hayatınıza ve kariyerinize önem vermek durumunda kalabilirsiniz. Negatif düşüncelerden uzak durun. Her şeyi gereksiz yere eleştirebilirsiniz. Neyse ki bir iki gün içinde işinizde kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Yine patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi bu dönem geliştirebilirsiniz. Önemli görüşmelere, iş fırsatlarına açık olun. Size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminer ilginizi çekebilir. Keyifli seyahatler başlıyor.

Kova

Dolunayda ikili ilişkiler, evlilikle ilgili konular, taşınmayla ilgili olaylar önem kazanıyor. Bu konulardaki duygusal kararlar hızlanarak karşınıza gelebilir. Yine bu süreçte evlilikle ilgili önemli kararlar alabilir ya da var olan ilişkinizde stresler yaşayabilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun veya problemleriniz varsa, çözümler karşınıza gelebilir. İşinizle ilgili konulara gelirsek, iş ve hizmet hayatınızda ilişkilerinizin güçleneceği ve sağlamlaşacağı bir dönem içine giriyorsunuz. Sağlığınız önünüzdeki süreçte iyi olacak yalnız tatlı ve zengin yiyecekler tüketme meyiliniz size kilo aldırabilir.

İkizler

Bu Dolunayda akrabalarınızın hayatında önemli duygusal temaların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz. Basit işlerle uğraşmak isterken, kendinizi büyük olayların içinde bulabilirsiniz. Negatif düşüncelerden uzak durun. Kendinizi vermeniz gereken bir iş ya da bir seyahat, veya bir iş planı karşısında dengeyi sağlamak kolay olmayabilir. Birkaç gün sonra öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket edeceksiniz. Akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Parasal konulara gelirsek, para alanlarınızda güzelliklerle dolu bir döneme giriyorsunuz.

Başak

Bu Dolunay bir işin iç yüzünü ortaya çıkartabilir. İş hayatınıza daha fazla odaklanmanız gereken bu süreçte beklenmedik konu ve olaylarla uğraşmak iş ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. Bazı konuşmaların kafanıza takıldığını göreceksiniz, olumsuzluklardan uzak durun. Bu dönem bir hazırlık dönemi sevgili Başaklar. Olaylara geri plandan bakacak, gelecek planlarınızı oluşturacaksınız. Geçmişi anmak, karşılaştırmalar yapmak hızlanabilir. Neyse ki hafta sonuna doğru arkadaşlarınız ve sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriyorsunuz. Katılacağınız grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Yay

Hafta başı Dolunay etkisiyle seyahat alanlarınız tetikleniyor. Eğitimsel konularda, ticari faaliyetlerde, yayıncılık, hukuk veya yabancılarla yapılacak olan işlerde önemli hassas olaylarla uğraşabilir, aniden bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Yine bu hafta ortasında önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, bilgi içeren alanlarda kendinizi ifade etmek, daha az tanıdığınız çevrelerle iletişim halinde olmak önem kazanacak. Bu hafta başkalarının kaynakları, eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili sevindirici haberler kapıda. Yine kredi, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Gizemli konular fazla ilginizi çekecek.

Balık

Haftanız dolunay etkisiyle başlıyor. Bu Dolunay, işinize daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. İşinizde hassas birtakım oluşumlar dengenizi bozabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat edin. Hafta ortası itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. İşinizde zorlandığınız konularda becerilerinizi geliştirebilir, iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Bu hafta ayrıca aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. 3 hafta boyunca bulunacağınız aktiviteler, hobiler, romantizm, keyifli ortamlar veya çocuklarla geçirilecek güzel zamanlar hayatı dolu dolu yaşamanıza ve eğlenceli yönlerinizin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Yazarlarımızdan

16 Ekim 2021, Cumartesi 08:20
Sıradaki haber yükleniyor...
holder