Fatih Terim'in yerine kim neden gelir?

17 Ekim 2009, Cumartesi 14:49
AA

 >> Yılmaz Vural: Fatih Terim gibi saha kenarında futbolcu tokatlamışlığı olduğu için gelir (Üstelik adaylığını açıklayan ilk kişi oldu. "Birinç... birinç")

>> Mustafa Denizli: Basın toplantısında "Milli Takım'da üçüncü Fatih Terim dönemi"nin telaffuz edilmesinin ardından, bu unvanı ona bırakmamak için gelir.

>> Hakan Şükür: “Başarımın sırrı: Önce alın terim, sonra Fatih Terim” vecizesinden ötürü gelir.

>> Mircea Lucescu: Türk medyası ona burada bir iş bulmak için kendisini mecbur hissettiği için gelir.

>> Bülent Uygun: Akıllara zarar isimli oyun anlayışı "Türbülent" Milli Takım'a çok uygun olduğu için gelir: Türkiye'nin Tür'ü, Bülent'in Bülent'i...

Fatih Terim'in yerine kim neden gelmez?

>> Ertuğrul Sağlam: "Milli Takım hazırlık kampını Utah'ta yapsın" tarzı esprilere tahammül edemeyecek kadar sakin biri olduğu için gelmez.

>> Cristoph Daum: İstiklal Marşı’nda çok ilerleme kaydetmiş olsa da henüz Fatih Terim kadar iyi söyleyemediği için gelmez.

>> Rıdvan Dilmen: Yardımcısı olarak aklıma gelen tek isim Güntekin Onay'ın teknik direktörlük diploması olmadığı için gelmez.

>> Ersun Yanal: Hakan Şükür'le bir daha yarışamayacak kadar bıkkın olduğu için gelmez.

>> Guus Hiddink: Buraya bir daha gelecek kadar aklını peynir ekmekle yemediği için gelmez.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.