Şimdi sen de İkizler burcusun!

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yıllarca "İkizler burcu şöyle tutarsız, İkizler burcu böyle dengesiz, aman uzak dursun kalpsiz, duyarsız" dediniz ama devran döndü. Hayatta ilerlemek istiyorsanız şimdi çare İkizler burcu gibi olmanız.

Çünkü, Ay Düğümleri 5 Mayıs 2020 tarihinden 18 Ocak 2022’ye kadar güçlü olduğu İkizler - Yay aksında hareket etmeye başlıyor.

Ay Düğümleri İkizler ve Yay aksında hareket ederken olaylar “insan ve inandıkları” teması etrafında şekilleniyor.

Bu süreçte bir düşüncede fanatikleşmek, objektif değil dogmatik olmak ve seçkincilik düşmememiz gereken hatalardır. Güney Ay Düğümü Yay burcunda ilerlerken yaşamadığımız hayatlar ve fikir sahibi olmadığımız konularda ileri gidip yargı bildirme yanılgısına düşmemeliyiz. Eleştirmemeli, kimseyi kınamalı, herkesin inancına saygı duymalıyız.

Kuzey Ay Düğümü İkizler burcunda olduğunda, merakı takip etmek, bilmek öğrenmek, herkesle aynı dilden konuşmak ve objektif olmak gerekiyor. “Bilmiyorum” diyebilmek bu sürecin anahtar kelimesi. İkizler çok yönlü ve entelektüeldir. Bu süreçte dünyayı siyah beyaz değil grileriyle kabul etmeliyiz. Öğrenmeli, gezmeli, entelektüel kapasitemizi artırmalı ve diyalog kurmalıyız. Adeta bir İkizler gibi merakın peşinden gitmeli, hatta İkizler olmalıyız. Küçük bir örnek vermek gerekirse... Corona virüsle mücadelede sürekli ellerimizi yıkıyoruz. Hastalık akciğerlerimiz ve solunum sistemimiz üzerinde etkili. Çünkü, İkizler vücutta; elleri, kolları, dili, solunum sistemini, akciğerleri psikolojik olaraksa zihni temsil eder. Yani Ay Düğümleri bize fiziksel yansımalarıyla etki etmeye başladı. Hatta birkaç ay daha geri gidip Avustralya’da çıkan yangınları hatırlayalım. Orada da söz konusu dünyanın akciğerleri. İşte bu yüzden ister istemez İkizler olmayı öğrenmemiz gerekiyor ki evrenin gösterdiği yolda hedefimize doğru ilerleyelim ve Güney Ay Düğümü etkisine kapılarak kayıplar vermeyelim. Özellikle de önümüzdeki bir buçuk yıl Merkür retrolarında karşınıza çıkan temaları takip edelim.

Ay Düğümleri İkizler ve Yay aksındayken süreçten en çok haritasında İkizler ve Yay burcu baskın olanlar, bu burçlara mensup ülkeler ve kurumlar etkilenecek. Ay burcu İkizler olan ülkemiz de bu süreçte kadersel etkiler altında olacak.


Ay Düğümleri transitinin yükselen burcunuza göre etkileri

Yükselen Koç 

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 3. ve 9. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar, iletişim, yayımcılık, inançlar, felsefe, düşünceler, hukuksal konular, seyahatler, akademik hayat, yabancı kültürler, yeni ticari girişimler ve yakın çevrenizle ilgili gündemler yaratacak. Belki de inançlarınızda değişimin zamanı geldi. Bu temalar etrafında şekillenen konularda ayrımcı değil, objektif, yenilikçi ve meraklı davranmalı, ânda kalmalısınız.

Yükselen Boğa 

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 2. ve 8. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar: ekonomik koşullarınızda ve kazançlarınızda değişimler meydana getirebilir. Miras, burs, nafaka gibi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zam, kazanç, sahip olduklarınız ve öz değerinizle ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca, kazançlarınızı artıracak yeni eğitimlere başlamalı, yeni fikirlere açık olmalı, ayrımcılık yapmadan zamanın getirdiklerini kucaklamalısınız. Sabit olsanız da yeniliklerin hayatınıza katacağı değerlere açık olmak kazançlarınızı artırır.

Yükselen İkizler 

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 1. ve 7. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri tutulmalarla bu süreçte en çok sizin hayatınızda değişime sebep olacak. Yaşam amaçlarınız, sağlığınız, bedeniniz, kendinizde değiştirmek istedikleriniz, ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili birçok konu gündemde olacak. Bu süreçte kimileriniz iş kurarken kimileriniz evlilik kararı alacak, bazılarıysa yalnızlığı keşfetmek isteyecek ve sorunlu ilişkilerine son verecek. Belki bir iş ortaklığı içindeyseniz son bulacak ya da yeni bir oluşum içine gireceksiniz. Hukuki bir süreç söz konusuysa yepyeni gelişmeler yaşayacaksınız. Belki de bir konuda uzmanlaşacak, danışmanlık verecek ya da almaya başlayacaksınız. Bu bir buçuk yıl içinde hayatınızda; iş, kariyer, ilişkiler, aile ve gelecek hedefleriniz konusunda büyük kadersel değişimler meydana gelecek ve yaşayacağınız tüm bu değişimler önümüzdeki 19 yıl boyunca yeni bir yol çizecek, o yüzden her kararınızda objektif olmaya özen gösterin.

Yükselen Yengeç 

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 12. ve 6. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar gizli kalmış konular, gizli düşmanlarınız, geçmişiniz, bilinçdışı konular, korkularınız, ruhsal ve bedensel sağlığınız, gelirleriniz, günlük koşullarınız, iş yaşamınız odak noktanız olacak. Eve kapanmak yerine daha yüzeysel olmaya çalışmak ve aşırı bağlandığınız alışkanlıklarınıza veda etmeniz gereken bir buçuk yıl sizi bekliyor. Bu süreçte bir uzmandan destek alabilir, yeni bir kişisel gelişim hedefi belirleyebilir size iyi hissettirecek bir çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yükselen Aslan  

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 11. ve 5. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, çocuk sahibi olma konusu, yaratıcı faaliyetler, yeni bir çevre edinme, geçmişten bugüne taşıdığınız umutlar, hobiler, dernekler, iş çevreleri gibi konularda gündemler getirecek. Bu süreçte yalnızsanız kaderinizdeki insan kapınızı çalabilir, yürümeyen bir ilişki sonlanabilir. Yeni bir hobi edinebilir, sanatsal bir çalışmaya imza atabilir, yeni iş çevreleri, dernekler ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Süreci iyi değerlendirdiğiniz bir durum söz konusuysa belki de beklediğiniz bir ödüle kavuşabilir, gelecek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine de uyarmalıyım sabit bir burç olduğunuz için değişime açık olmaya özen gösterin.

Yükselen Başak 

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 10. ve 4. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalardan en çok etkilenecek burçlardansınız. Bu bir buçuk yıllık dönemde aile hayatınız ve toplum önümüzdeki konumuzda büyük değişimler yaşayacaksınız. Bu sürede taşınabilir, evlenebilir, aile büyüklerinizle ilgili mevzularla uğraşabilir, sorunlu bir evliliğe son verebilir, Satürn’ün de etkisiyle kariyerinizle ve işinizle ilgili büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte değişime açık olmalı ve kusursuzu aramak yerine yenilikçi davranarak hayatınıza yön vermelisiniz.

Yükselen Terazi

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 3. ve 9. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümlerinin etkisiyle tutulmalar, iletişim, yayımcılık, inançlar, felsefe, düşünceler, hukuksal konular, seyahatler, akademik hayat, yabancı kültürler, yeni ticari girişimler ve yakın çevrenizle ilgili gündemler yaratacak. Belki de yeni bir eğitime başlamanın zamanı geldi. Bu temalar etrafında şekillenen konularda ayrımcı değil, objektif, yenilikçi ve meraklı davranmalı, ânda kalmalısınız.

Yükselen Akrep

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca siz tutulmaları 2. ve 8. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar: ekonomik koşullarınızda ve kazançlarınızda değişimler meydana getirebilir. Miras, burs, nafaka gibi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zam, kazanç, sahip olduklarınız ve öz değerinizle ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca, kazançlarınızı artıracak yeni eğitimlere başlamalı, yeni fikirlere açık olmalı, ayrımcılık yapmadan zamanın getirdiklerini kucaklamalısınız. Sabit olsanız da yeniliklerin hayatınıza katacağı değerlere açık olmak kazançlarınızı artıracaktır. Kendinize ne kadar değer verdiğinizi sorgularken sabit düşüncelere değil yeni bakış açılarına açık olmalısınız.

Yükselen Yay

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca tutulmaları 1. ve 7. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri tutulmalarla bu süreçte en çok sizin hayatınızda değişime sebep olacak. Yaşam amaçlarınız, sağlığınız, bedeniniz, kendinizde değiştirmek istedikleriniz, ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili birçok konu gündemde olacak. Bu süreçte kimileriniz iş kurarken kimileriniz evlilik kararı alacak bazılarıysa yalnızlığı keşfetmek isteyecek ve sorunlu ilişkilerine son verecek. Belki bir iş ortaklığı içindeyseniz son bulacak ya da yeni bir oluşum içine gireceksiniz. Hukuksal bir konu söz konusuysa bu süreçte yepyeni gelişmeler yaşayacaksınız. Belki de bir konuda uzmanlaşacak danışmanlık vereceksiniz. Bu bir buçuk yıl içinde hayatınızda iş, kariyer, ilişkiler, aile ve gelecek hedefleriniz konusunda büyük kadersel değişimler meydana gelecek ve yaşayacağınız tüm bu değişimler önümüzdeki 19 yıl boyunca yeni bir yol çizecek, o yüzden her kararınızda objektif olmaya özen gösterin ve kendi bildiğinizi okumak yerine yeni düşüncelere de açık olun. 

Yükselen Oğlak

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca siz tutulmaları 12. ve 6. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar gizli kalmış konular, gizli düşmanlarınız, geçmişiniz, bilinçdışı konular, korkularınız, ruhsal ve bedensel sağlığınız, gelirleriniz, günlük koşullarınız, iş yaşamınız odak noktanız olacaktır. Eve kapanmak yerine daha yüzeysel olmaya çalışmak ve aşırı bağlandığınız alışkanlıklarınıza veda etmeniz gereken bir buçuk yıl sizi bekliyor. Bu süreçte bir uzmandan destek alabilir, yeni bir kişisel gelişim hedefi belirleyebilir size iyi hissettirecek bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Oğlak disipliniyle merakınızı besleyecek yeniliklere bir proje mantığıyla göz atmalı, kendinizi öne çıkaracak konulara odaklanmalısınız.

Yükselen Kova

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca siz tutulmaları 11. ve 5. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalar aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, çocuk sahibi olma konusu, yaratıcı faaliyetler, yeni bir çevre edinme, geçmişten bugüne taşıdığınız umutlar, hobiler, dernekler, iş çevreleri gibi konularda gündemler getirecektir. Satürn burcunuzda ilerlediğiniz için yeni sorumluluklar alırken yalnızsanız kaderinizdeki insan kapınızı çalabilir, yürümeyen bir ilişki sonlanabilir. Yeni bir hobi edinebilir, sanatsal bir çalışmaya imza atabilir, yeni iş çevreleri, dernekler ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Süreci iyi değerlendirdiğiniz bir durum söz konusuysa belki de beklediğiniz bir ödüle kavuşabilirsiniz. Bu dönemde sabit bir burç olsanız da değişime ayak uydurun ve geleceğe değil şimdiye odaklanın.

Yükselen Balık

Ay Düğümleri’nin İkizler ve Yay aksında gerçekleştireceği transit boyunca siz tutulmaları 10. ve 4. evinizde karşılayacaksınız. Ay Düğümleri’nin etkisiyle tutulmalardan en çok etkilenecek burçlardansınız. Bu bir buçuk yıllık dönemde aile hayatınız ve toplum önümüzdeki konumuzda çok büyük değişimler yaşayacaksınız. Bu sürede taşınabilir, evlenebilir, aile büyüklerinizle ilgili mevzularla uğraşabilir, sorunlu bir evliliğe son verebilir, Satürn’ün de etkisiyle kariyerinizle ve işinizle ilgili büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte duygusal değil akılcı davranmalı ve bir konuya takılıp kalmamalısınız.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder