Eser'in evinden size ne?

15 Mayıs 2017, Pazartesi 18:00
AA
Skandala bak! Neymiş?

IŞIL CİNMEN

■ Ünlü komedyen Eser Yenenler’in evinin alt katını gece kulübü haline getirdiği ortaya çıkmış!■ Kendi evinin bodrum katına özel ses ve ışık sistemi yaptırmış!■ Evinde içki standı, DJ seti ve tıpkı barlardaki gibi müşterilerin oturduğu masalar varmış!

■ İçkileri servis etmek için bir çalışanı bile varmış!■ Yenenler, DJ setinin başında durup davetlilerine müzikler çalıyormuş! Eğlence bitince evde kalmak isteyen arkadaşları bile oluyormuş!Arkadaşlar çok mu sıkıldınız? Sizi hiç davet etmedi diye mi bozuldunuz? Evinizde DJ seti yok diye mi kıskandınız? Derdiniz ne?Nesi fena bunun?

Adamın kendi evi! İster gece kulübü gibi dekore eder...

İster çay bahçesi gibi…

Size ne canım!

Bebek farkıyla kurtuldu

Haber şu: Adana’da belediye otobüsünde, kucağında bebek olan kadına saldırıda bulunan şahıs, vatandaşlar tarafından yakalandı. Saldırgan, darp edildikten sonra polise teslim edildi.Eylül 2016’daki benzer haber ise şuydu: İstanbul’da belediye otobüsünde, şort giyen kadına uçan tekme atan Abdullah Çakıroğlu vatandaşlar tarafından izlendi. Çakıroğlu, genç kadını tekmelerken “Şort giyenler ölmeli” diye bağırıyordu.■ Yarım yılda çağ atlamadıysak…

■ Bu farkı ‘ama’sızlığa bağlayabiliriz.

■ Ama “şort giymiş.”

■ Ama “gece gece sokaklarda gezmiş.”

■ Ama “içki içmiş.”

■ Ama “çığlık atmamış.”

■ Ama, ama, ama...

■ Şimdi hiçbir ama yok.

■ Bir de kucakta bebek var.

■ Yani kadın bu tacizi “hak etmiş olamaz” değil mi?Bir de şöyle düşünün… Tüm bu eski ‘ama’lar Adana’daki ‘ama’sız tacizin bir parçası olmasın?

MORALİMİ BOZDUN

Kendimi uzun zamandır çok iyi hissettiğim için psikoloğuma gittim.“Hafta içi sadece kahvaltı yapıyorum. Hafta sonu 1,5 posiyon mantı üzerine orta boy pizza yiyorum. 12 saat uyuyorum” dedim.“Düzensiz beslenme ve çok uyku… Gizli depresyon olabilir” dedi.Mutlu girdiğim odadan depresyonda çıktım.Üzerine 520 lira artı KDV ödedim.

TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ?

Eser Yenenler’in evini bırakın da... Asıl tehlikeye bakın.

Önce Murat Boz, şimdi Arda Turan….

Zarafet timsali Aslı Enver’e karşı Bahar Candan.

Son zamanların en cool kadınlarından Aslıhan Doğan’a karşı Cansel Çördük.

Sevgili erkekler!

Tercihlerinize saygı duymak isteriz elbette ama siz nereye koşuyorsunuz yahu...

BU ARALAR HOŞUMA GİDENLER

■ Lucca’da bir bar taburesi üstünde insanları izlemek.

■ Puhu TV’de yayınlanan ‘Fi’ dizisini beklemek.

■ Sokağı olduğu gibi kazılmış Cihangir 21’de, toz toprak içinde votka tonik içmek.  

■ Kedim Toma ile aynı anda yemek yemek.  

■ Pazar geceleri CNN Türk’te Deniz Bayramoğlu’nun sunduğu ‘Gündem Özel’i izlemek.

BİBERCİ AMCADAN ALIŞVERİŞ YAPIN

Ekşi Sözlük’te son zamanların en hoş kampanyası başladı:

‘Biberci amcadan alışveriş yapıyoruz’“Bir sene boyunca kuruttuğu biberleri Üsküdar’daki Mihrimah Sultan Camii’nin merdivenlerinde usulca, ancak kendi duyabileceği bir tonda ‘Buyurun’ diyerek satmaya çalışıyor. Dilenmeden, el açmadan, ajitasyon yapmadan, kimseyi sıkmadan.”Biberci amcanın adı: Eyüp Sami Yavaş.Belki bölgede bulunanlar süper market biberi yerine, Eyüp amcanın biberlerinden almak isteyebilir. Ekşiciler bu kampanyayı epey destekliyor. Elinizi çabuk tutun.

PAZAR SÖZÜ

Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi... Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat. İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak...  Can Yücel

Altını fosforlu kalemle çizdim

Henry Kissinger hakkında anlatılan bir hikaye…Winston Lord üzerinde günlerdir çalıştığı bir raporu Kissinger’a verdikten sonra “Yapabileceğinin en iyisi bu mu?” yazısıyla geri gelir rapor.Lord, raporu yeniden yazar, düzenlemeler yapar ve tekrar teslim eder. Rapor yine aynı kısa soruyla gelir. Bir kez daha düzelttikten ve Kissinger’dan aynı soruyu aldıktan sonra Lord parlar. “Kahretsin! Evet, yapabileceğimin en iyisi bu.”Kissinger şöyle cevap verir: “Güzel, o halde artık okuyabilirim raporunu.”

Kissinger, Walter Isaacson, 1992

BUGÜN EN HUZURLU YER

■ Annenin koynu…

■ Anneannenin Hacı Şakir kokulu boynu…

Anneler Günü’nde daha da huzurlu.

 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.