Mehmet Coşkundeniz

Mehmet Coşkundeniz

Nişanlım başkalarına 'Alışamadım' demiş

Nişanlım başkalarına 'Alışamadım' demiş

Teyzemin oğluyla 1 yıldır nişanlıydım. Ondan öncesinde de 2 yıl kadar konuştuk.

Başarılı randevu yatakta biten midir?

Kimisi için seks, başlı başına bir amaçtır ve randevunun olmazsa olmazıdır. Kimisi içinse önce ruhun ve beynin tatmini gerekir, bedensel tatmin ancak bunların tamamlayıcısı olur. Bütün mesele ‘mış gibi’ yapmamaktır aslında. Amaç seksse, ‘aşıkmış gibi’ davranmamak mesela.

Doymadım doyamadım

Konyaspor’un başarılı futbolcusu Ahmet Çalık’ın daha 27 yaşında bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi herkesi üzdü. Önceki akşam oynanan Konyaspor- Adana Demirspor maçı öncesi düzenlenen anma töreninde ise bütün stat Sezen Aksu’nun “Doymadım doyamadım sevmelere seni ben, kimseyi koyamadım yerine yeniden” şarkısıyla ağlıyordu.
Ayrılık konusunda kafam çok karışık

Ayrılık konusunda kafam çok karışık

3 yıldır beraberiz ama artık sona geldiğimizi hissediyorum. Aramızda fikir ayrılıkları oluştuğunu görüyorum. Eskiden daha fazla vakit geçirirdik.

Aşkınız gündeme kurban gitmesin

Türkiye epey zorlu günler yaşıyor. Bilinir ki; özellikle böyle dönemlerde boşanmalar artar. Yine bilinir ki; genel yılgınlık, bıkkınlık ve umutsuzluk hali ilişkileri etkiler. Toplumsal kaygılar, ilişkiler için de bir ‘negatif uyaran’ olur. Böyle günlerde ilişkiler nası etkilenir? Hangi önlemleri almalı? İşte ipuçları...

Burcu-Sinan hep aynı film

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Aralık 2018’de evlendi. 9 ay sonra boşandılar. 2021’in Şubat ayında, yeniden evlendiler. Ben, 7 Ocak 2021’de, yani ikinci evliliklerini yapmadan hemen önce bu çift hakkında, bu köşede şöyle yazmıştım: “Kaç kez ayrıldılar, kaç kez barıştılar artık kimse sayamıyor.
Kız arkadaşım çift karakterli

Kız arkadaşım çift karakterli

Kız arkadaşımla 3 yıl önce tanıştık. Bugüne kadar 4 kez ayrıldık. Son ayrılık kararı 2 ay önce çıktı. Hep o ayrılmak istedi.

İlişkine bir şans daha verebilirsin

İlişkin kötüye gittiğinde “Amaaaan inceldiği yerden kopsun” diyenlerden değilsen, kurtarmak için çaba göstereceksin demektir. Peki ne yapacaksınız? İşte kötü giden ilişkiyi kurtarmak için 10 maddelik kılavuz...

İhanet sarmalı

Her şey, 2021’in Mart ayında bir kadının, Büyükçekmece’de otomobilinin içinde motosikletli bir saldırgan tarafından silahlı saldırıya uğraması ile başladı.
Instagram'da üç ayrı hesabı var

Instagram'da üç ayrı hesabı var

3 yıldır birlikte olduğum sevgilimin Instagram’da benim bildiğimden başka 2 hesabının daha olduğunu tesadüfen öğrendim. Sorduğumda “Birini iş için kullanıyorum, diğerini de bazı insanları takip etmek için. Çünkü onları takip ettiğimi bilmelerini istemiyorum” diye cevap verdi. Hesapları inceledim...
Sıradaki haber yükleniyor...
holder