Mehmet Coşkundeniz İhanetin delili daha ne olabilir?
HABERİ PAYLAŞ

İhanetin delili daha ne olabilir?

Dünya çapında bir ses olduğunu düşündüğüm, bazı şarkıları onun yorumundan dinlemekten büyük keyif aldığım Kibariye, bir kez daha sesi ve müziği ile değil eşi Ali Küçükbalçık ile gündemde. Bu adam bir otele tatile gitmiş, bir kadınla el ele yürürken görüntülenmiş. Kibariye bu görüntüleri yayınlayan ‘Uçankuş TV’ye telefonla bağlanıp "Belki iş arkadaşıdır. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam" demiş.

Tam olarak nasıl bir delil istediğini bilmiyorum ama Ali Küçükbalçık’ın adını Google’da arattığınız zaman zaten ya ihanet iddiaları çıkıyor ya da kumar tutkusu nedeniyle servetini nasıl harcadığı, Kibariye’yi nasıl borçlandırdığı... Bu adam 2014’te Lübnanlı bir kadınla KKTC’deki bir kumarhanede görüntülenmiş. Kadın daha sonra Ali Küçükbalçık’tan çocuk aldırdığını iddia etmiş.

2019’da başka bir kadına dini nikah kıydığı öne sürülmüş. Arada şirketi batmış, çalışanlarına bile borçlanmış, kullandığı otomobile haciz gelmiş. Kibariye’nin bu borçları ödemek için elindeki gayrimenkulleri yarı fiyatına sattığı da bir gerçek. Ah be Kibariye... Senin ayakta tuttuğun şey maalesef yuvan değil. ‘Yuva’ dediğimiz şey de senin anladığın gibi bir şey değil. Sen maalesef eşinin seni aldatma özgürlüğünü, servetinizi har vurup harman savurma özgürlüğünü ayakta tutuyorsun.

Her görmezden geldiğin ihanet bir sonrakinde sana misliyle dönüyor. Mesela bir önceki aldatmasında halka açık olmayan bir kumarhanede görüntülenen eşin, şimdi magazincilerin cirit attığı yazlık bir bölgede, herkesin rahatça kalabileceği bir otelde bir kadınla el ele yürüyebiliyor. Maalesef sevgili Kibariye, sen eşini cesaretlendiriyorsun. Adam ihanetin delilini senin önüne ‘şak’ diye koyuyor ama sen bunu kabul etmiyorsun. Daha ne yapsın?

BU DA ZENGİN ALDATMASI

Bir aldatma hikayesi de dünyanın en zengin insanlarından biri olan Bill Gates’ten geldi. Bizim gazetede dün vardı, Bill Gates boşanma kararı aldığı eşi Melinda Gates’i defalarca aldatmış. Tam da zenginlere uygun bir yöntemle. Bill işe Mercedes’iyle geliyor, yakın adamlarından biri de Porsche ile. Gün içinde Bill, Porsche’ye biniyor, sevgilisine gidiyor. Bu sırada Mercedes işyerinin garajında. Herkes onu işinde sanıyor.

Bill Porsche ile işe geri dönüyor, akşam Mercedes’ine atlayıp evine gidiyor. Demek bu kadar zengin olunca lüks araçlardan oluşan bir ihanet trafiği yaratılabiliyor. Aklıma, sevgilisinin evine giderken kılık değiştirmek için çarşaf giyen adamın hikayesi geldi. Mahalleli bu adamı ‘canlı bomba’ sanıp polise ihbar etmişti de olay öyle ortaya çıkmıştı. Ne diyelim, fakirliğin gözü kör olsun!

Bİ ONDAN Bİ BUNDAN

Ufuk Ağca televizyon dünyasının yaramaz çocuğudur. Yıllarca kamera arkasında neredeyse her işi yaptı, artık kendi programını hazırlayıp sunuyor. Önce ‘Tahminim Pekmez’ adıyla başlattığı program şimdi ‘Bu Ondan Bi Bundan’ adını aldı. Nihan Durukan Yapıcı ile birlikte iyi bir ikili oluşturmuşlar, program su gibi akıyor.

İhanetin delili daha ne olabilir

Adı üstünde, ‘bi ondan bi bundan’ söz edip konuklarıyla birlikte keyifli, eğlenceli sohbetler yapıyorlar. Yorucu gündemden, olumsuz haberlerden uzak durmak isteyenler için şahane bir alternatif sunuyorlar. Programın sloganı, “Sizi kargaşadan kurtarıp, pansuman yapmaya geliyoruz.” Tam da Ufuk’a özgü bir slogan. Her cumartesi 12.00-13.30 arası Ulusal Kanal’da.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder