18 -24 Kasım haftası hangi burcu neler bekliyor?

AA

Merhaba,

Haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile enerji dolu ve kendimize güvenli başlayabilir, bulunduğumuz ortamda dikkat çekmeyi başarabiliriz. Lüks olan her şey ilgimizi çekebilir ve pahalı harcamalar yapmak isteyebiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için büyük ve önemli harcamalar için biraz daha beklemede kalmamız daha doğru.

Pazartesi ve Salı günleri Ay Aslan burcunda ilerleyecek, özellikle patron ya da yöneticinizle görüşme yapmak için uygun. Eskiden birlikte çalıştığınız yönetici pozisyonundaki bir insandan haber alabilirsiniz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

19 Kasım Salı saat 10:40 itibariyle girişim ve mücadele gezegeni Mars en rahat ettiği burçlarından biri olan Akrep'te ilerlemeye başlayacak ve bu süreç 3 Ocak’a kadar devam edecek. Bu süreci çok iyi değerlendirmeli; özellikle Aralık ayı itibariyle hedefe kilitlenip yeni ve dönüştürücü girişimlerde bulunmalıyız.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek. Titiz ve detaycı olabilir, yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. İş odaklı olabilir ve çok çalışabiliriz. Hayatımızın bir alanında düzenleme ve temizlik yapabiliriz. Yarım kalan işleri tamamlamak, toplantılar yapmak ve sağlık kontrolleri yaptırmak için uygun günler. Yeni anlaşmalar yapabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi arttırabilir. 

20 Kasım Çarşamba saat 22:11 itibariyle iletişim gezegeni Merkür Akrep burcundaki retrosunu bitirecek. Önümüzdeki günlerde beklediğimiz haberler gelmeye ve iletişim dünyamız canlanmaya başlayacak. Özellikle burcu ya da yükseleni Akrep olanların hayatları hızlanmaya başlayacak.

Cuma ve Cumartesi günleri ise Ay Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkilerimiz gündemimizde olabilir, her türlü ilişkiyi güçlendirmek ya da sorun varsa bitirmek için uygun günlerde olacağız. Daha sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli vakit geçirebilir, kendimizle daha fazla ilgilenip güzelliğimiz için harcama yapabiliriz. Ana konularımız ilişkiler, güzellik, sanat ve adalet olabilir. Çok zevkli olacağımız için güzel şeyler satın alabiliriz. Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir.

22 Kasım Cuma saat 17:59 itibariyle Güneş Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve bu dönem 22 Aralık’a kadar devam edecek. Bu dönemde gündemimizde yurt dışı seyahatler, yabancılarla ilgili gelişmeler, hukuksal ve eğitimle ilgili konular olabilir.

Pazar Ay Akrep burcunda ilerleyecek, hafta sonunu tutku dolu ve derinlere dalarak geçirebiliriz. Ay Akrep’teyken kırmızı renk tutkumuzu arttırabilir, sakin ve dengede kalmak için ise turkuaz ve mavi renklerini kullanabilirsiniz. 

Haftanın şanslı burçları: Akrep, Yengeç, Balık, Yay, Koç, Aslan

Burç şarkıları

Koç: Demet Şan, Sen Aslında

Boğa: Sıla, Karanfil

İkizler: Simge, As Bayrakları

Yengeç: Zeynep Bastık, Yol

Aslan: Barakka, Alevler İçindeyim

Başak: Ferhat Göçer, Sönmek Bilmiyor

Terazi: Feride Hilal Akın, Yok Yok

Akrep: Ece Seçkin, Geçmiş Zaman

Yay: Ersay Üner, Nokta

Oğlak: Ayşe Hatun Önal, Efsane

Kova: Berkay, Ayrılmam

Balık: Derya Uluğ, Ah Zaman

Sıradaki haber yükleniyor...